Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 143
Uwielbiam wakacje nad morzem/jeziorem.
Ilość dup które patrzy się na Twoje ciało i gwałci Cię wzrokiem, przygryzając wargę jest czymś cudownym.
Faceci śmiesznie się napinają, gdy przechodzisz obok lub patrzą z zazdrością.

Eh, opłacało się ćwiczyć.

Ale spokojnie. Sylwetka nie ma w ogóle znaczenia. xD.

#mikrokoksy #przegryw #silownia #tinder
  • 85
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Wczoraj siedziałem sobie w parku. Nie mam takiej formy jak ty ale bylem elegancko ubrany koszula dopasowana do sylwetki itd. #!$%@? nie wiedziałem, że będą się aż tak oglądać. Wargi przygryzane nie były co prawda, ale zjadanie wzrokiem prze laski + zabijanie wzrokiem przez typków miało miejsce ;)

Profit ;)
  • Odpowiedz
Ilość dup które patrzy się na Twoje ciało i gwałci Cię wzrokiem, przygryzając wargę jest czymś cudownym.

Faceci śmiesznie się napinają, gdy przechodzisz obok lub patrzą z zazdrością.


@Estetykatopodstawa: Kurde, i to wszystko przez gino i kilka kawalerek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja zaczalem ćwiczyć bo ważyłem 120kg przy 177cm. ;)


@Estetykatopodstawa: naprawdę wielki szacun za sylwetkę i formę, ale IMHO wlasne zdrowie, siła i dlatego ze sie lubi ćwiczyć sa wazniejsze niz powodzenie u kobiet aczkolwiek jest to mily dodatek do sylwetki :)
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: w zasadzie nie jestem jakiś mega ulany, ponadto redukcja w toku, bardziej miałem na myśli to że będą się patrzyc prędzej i tak na kogoś kogo uznają za przystojnego, a nie na dowalonego gościa ale ze słabym ryjcem xd
  • Odpowiedz