Wpis z mikrobloga

@ewaaaxxx Odchudzanie w toku! Nie jem już po 18, staram się jeździć rowerem do pracy, chleba nie jem, ciastka out, ale i tak muszę ogarnąć kilku lekarzy i hormony, żeby znowu nie przytyć 20kg w 3 miesiące jak #!$%@? ()
  • Odpowiedz
@hugga_wugga: no ale niektorzy potrzebuja takiego strzala w gebe. Ja np. Bym siedzial na be,robociu dopoki mnie bliski nie #!$%@?. Mam mlodsza znajoma. Panna 22 lata, to powinny byc jej najlepsze chwile, a #!$%@? 2 paki chipsow dziennie, bo jej rodzina nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
Jak jesteś przegrywem co ma 27 i nigdy nie trzymał za rękę oraz ma 0 znajomych to reszta podobnych tobie na tagu #przegryw też cie po pleckach klepie i mówi że oni tak samo. Jak wyjdziesz z tego marazmu, znajdziesz se jakichś znajomych i babę to już jesteś tam persona non grata. Na do widzenia jeszcze odburkną że pewnie se jakąś grubą p0lkę wziąłeś i będziesz jej betabankomatem xD


@
  • Odpowiedz
Zobacz sobie ile kosztuje w stanach śmieciowe żarcie a ile owoce i warzywa. Serio, nie wszystkich stać na to, żeby zdrowo się odżywiać.


@scriptkitty: Oczywiście że schudnąć jest taniej, nawet na tym "śmieciowym". Wystarczy wpierniczać mniej, tym samym dostarczając mniej energii do organizmu
  • Odpowiedz
@Cavaan: nie on twierdzi że żeby być szczupłym to najłatwiej być w tym celu bogatym a mało pieniędzy oznacza że kupujesz żarcie za hajs którego nie masz i tylko wpierdlasz bo przecież cię stać za najniższą krajową na frykasy opłaty i ogólnie wszystkiego masz ponad miarę xd
  • Odpowiedz