Wpis z mikrobloga

Genetyka to najgorsza k---a której nie da się przeskoczyć w #silownia #mikrokoksy trenuje na siłkę regularnie,przymasowałem,zacząłem redukcje i widząc moją sylwetkę to jest k---a dramat,inaczej tego nazwać nie można mimo tego że dieta jest oki i myśle że plan treningowy również (3x fbw ) zaczynając od samej góry.Na sam start wysuwają się kaptury których po prostu nie ma xD .Porównując do przeciętnego kulturysty u którego w tym miejscu zaczynają się mięśnie u umnie po prostu widać skórę,nic więcej...Schodząc niżej zarysowywują się barki gdzie mają w miarę ok szerokość ale absolutnie brak przedniego aktonu barku przez co barki wyglądają jak u 15 letniej dziewczynki.Staram się go katować ale no po prostu nie rośnie tylko się poszerzają.... Przechodząc dalej mamy klatkę, w przypadku mojej klatki kompletnie brakuję pełności,środek klatki jest lekko zarysowany ale.. Brak solidnego dołu i góry przez co klatka wydaje się naprawdę mała.Jeśli chodzi o plecy to jak w pozie z tyłu prezentują się ok tak z przodu przez tkanke tłuszczową i grubą talie ich po prostu nie widać,najszerszy grzbietu nie wysuwa się w żadne sposób na prowadzenie.Jeśli chodzi o biceps i triceps brak jakiegokolwiek zaznaczenia tych mięśni ale to oczywiście moja wina bo posiadam zbyt duży poziom tkanki tłuszczowej,przechodząc do mięśni brzucha.Odsłania mi się czteropak ale .. przez ulanie w bokach tali,przez to że talia jest okrągła jak walec cała sylwetka prezentuje się źle,mięśnie skośne brzucha są zasłonięte (,) Generalnie...długa droga przede mną jeśli chodzi o redukcję ale już teraz widzę że nie posiadając genu możesz sobie tylko pomarzyć o fajnej sylwetce,dlatego teraz wiem dlaczego siłownia to nie sport,generalnie nie mając predyspozycji wiele w niej nie osiągniesz... Pic rel sylwetka
comamtuwpisac - Genetyka to najgorsza k---a której nie da się przeskoczyć w #silownia...

źródło: comment_1597604604eN79cRKjXiEv2jLPej8Itz.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@comamtuwpisac:

Ale chwila, Ty jesteś naturalem i porównujesz sie do kulturysty? Ja tu widzę normalna budowę naturala cwiczącego 3-4 razy w tygodniu, który nie jest docięty do kości; nie wiem czego się spodziewasz, albo social media fake naturali już ryją branie ludziom.
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: Powiem ci tak, startowałem w 2018 w debiutach w trójboju i startowały osoby z dużo słabszymi wynikami, którzy mieli specjalnych trenerów od trójboju itp. i trenowali zapewne od ciebie o wiele dłużej więc wręcz przeciwnie masz predyspozycje do trójboju bo jak na 9 miesięcy to wyniki sporo ponad przeciętne.
  • Odpowiedz
@dsomgi00: @Kasahara: Btw wchodząc nawet na temat użytkowników Wykopu.Jak najbardziej szanuje pana @jerzy-bak ale koleś w pół roku majać 30 parę lat przegonił mnie kilku-krotnie nie mając diety/planu/treningu i pewnie teścia na 2xmniejszym poziomie..
https://www.youtube.com/watch?v=voIbcUJXIHk
Więc @Kasahara jeśli ktoś już w wieku prawie mojego ojca mnie przegania,notuje szybszy progres to napewno nie jest to dobra sylwetka
  • Odpowiedz
@FeC7800: No jak ja bym wygrzebał moją fotę na której miałem rok stażu to ludzie by powiedzieli, że chyba nie opłaca się ćwiczyć i wyglądałem jak pół d--y zza krzaka.
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac czowieku.
Polecam Ci przejechac sie nad baltyckie morze. Dzisiaj spedzilem tam 3 godziny i widzialem 1 osobe wygladajaca lepiej niz ja - taki steryd, juz z dluuugim stazem, dobrze d------y.
Byly ze dwie osoby wygladajace lepiej niz Ty oprocz tego steryda.
Prawda jest taka, ze cwiczac te 3 razy w tygodniu, ogarniajac miche, z towarem czy bez i tak wygladamy lepiej niz 99% rodakow i genetyka nic nie zmienia, i
h.....s - @comamtuwpisac czowieku.
Polecam Ci przejechac sie nad baltyckie morze. Dzi...

źródło: comment_1597606291KSOw5SgeHZh9ZnAUvNxVoM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz