Wpis z mikrobloga

Hej, czy komuś też przy nowym #rower #unibike coś lekko trzeszczało przy napędzie i po krótki czasie kompletnie rozregulowała się przednia przerzutka, tzn. nie chciała się zmienić ze środkowej tarczy?
Jeśli tak to czy sami zaradziliście temu problemowi czy udaliście się czem prędzej do sprzedawcy?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sargento: 0 rzekomo był przy odbiorze, ale niby mi mówił żeby do 3 miesięcy się pojawić, i nie pamiętam czy gadał typek, że ten będzie bezpłatny, bo jakoś niestety wyparłem z pamięci, ale kurde paczę w kartę gwarancyjna i tam że przeglad trzeba w ciagu miesiąca wykonać xDDD, a to mendy.
@Radysh: Nie byłem jeszcze na żadnym przeglądzie jw.; zresztą tą przerzutkę mogłem mieć prawie od razu rozregulowaną,
  • Odpowiedz
@first: Zostaje ci tylko skontaktować się z serwisem. Jeśli będą chcieli jakieś chore pieniądze, przycebul i na podstawie opisów i filmików z I-netu sprawdź czy nie ma luzów czy poprawnie masz rower wyregulowany itd.
I jeździj. ;)
  • Odpowiedz
@first to chyba normalne, u mnie w Superiorze juz po miesiącu i przejechanych 400km był problem z przerzutkami i trzeba było je wyregulować, oddałem rower na przegląd zerowy (w moim przypadku darmowy) i poprawnie mi to wyregulowali. Niby to prosta czynność i da się to z łatwością zrobić samemu przy odrobinie chęci, ale i tak musiałem ogarnąć ten przegląd żeby utrzymać gwarancję, więc tym razem się z tym nie bawiłem.
  • Odpowiedz
@pyskaty92: myślę, że też raczej bym sobie poradził, ale chyba wolę nie ryzykować żeby przypadkowo czegoś nie spierdzielić, skoro jest na gwarancji...
  • Odpowiedz