Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie Jestem wielkim fanem #bmw. Ta marka to czyste piękno motoryzacji.

Dzięki niej mamy drogowych idiotów zgrupowanych pod jednym szyldem. Od razu wiem na kogo uważać, widzę #bmw w lusterku i mam 90% pewności, że to wiejski dzban który zaraz cos #!$%@?. Pomyślcie jakie to by było wygodne gdyby istniał system znakowania pajaców również poza autem, np każdy ćwok miałby pieczęć na czole.

#samochody #motoryzacja #auto #auta #takaprawda #przepisydrogowe #polskiedrogi #mercedes #audi

Co ciekawe, właściciele tej marki kupują głównie przechodzone szroty za psie pieniądze - max do 50k zł (a najczęściej za 10-20k) a późnej głównym argumentem obronnym tych dzbanów jest "nie stać cię na bmw i masz ból dupy". Oczywiście im większy szrot za mniejszą kasę tym bardziej jego właściciel szczeka tym "argumentem". #bekazbmw
źródło: comment_1597308632ydwgKFVUGEc4C2X3XIJhUW.jpg
  • 16
@campos1 no właśnie nie. Drogowa praktyka pokazuje, że taki symetryzm "w każdej marce trafi się debil" jest błędny. W każdej są debile, ale nie w każdej tyle samo.
@bigos555 to są jakieś oficjalne statystki debilizmu na drodze względem marki auta? To rozstrzyga tylko codzienna obserwacja i drogowa praktyka każdego kierowcy.
@oslet: No to w takim razie trzeba zachęcać wszystkich do takiego debilizmu, skoro efektem tego jest tak bezpieczna jazda.

to są jakieś oficjalne statystk


@oslet: Są oficjale statystyki tego, jak wykopek z łatwością uelga błędom poznawczym i ochoczo wznosi na ich podstawie chochoła
@oslet: dla mnie szokiem było że te stereotypy są rzeczywiście trafne.

Ilekroć widzę BMW na rondzie, to wiem że nie ma co czekać na kierunkowskaz, bo nigdy nie włączają przy zjeździe, a ja czekam jak debil na puste rondo (bo zazwyczaj jadą po nim dość szybko).

Audi to koniecznie na dupie kiedy wyprzedzam kilka ciężarówek na ekspresówce. I nieważne ile jadę, zawsze się znajdzie amator wysokich pręskości Audi, który chce zaznaczyć
@oslet: Masz udar? Są statystyki zdarzeń drogowych według marki, więc skoro ci debile w bmw jeżdżą bezpiecznie to powinniśmy promować debilizm, żeby poprawić bezpieczeństwo na drogach. Druga możliwość to twoj mózg #!$%@?ć cię urojeniami. Wybierz sobie milszą sercu opcje.
@bigos555 mireczku ale ja nie pisałem ani słowa o wypadkach tylko o głupocie. Statystyki są o wypadkach, nie ma w statystykach informacji o tym, że mądry głupiemu ustępuje.
Nie ma też informacji o sytuacjach w których dzban powoduje groźną sytuację przez co w kolizję wchodzą inni uczestnicy ruchu, a dzban oddala się z miejsca zdarzenia.
Nie ma też w tych statystykach informacji o zwykłym braku uprzejmości na drodze.

I nie trzeba do
Nie ma też informacji o sytuacjach w których dzban powoduje groźną sytuację przez co w kolizję wchodzą inni uczestnicy ruchu


@oslet: jest i naczelny fikoł myślowy. To tak nie działa. Jeśli doprowadzają do większej ilości wypadków innych, to i sami powodują więcej wypadków. Cudów nie ma. Albo rybki albo pipki. No chyba, że to nie debile, a super inteligentni genisze zbrodni. Nie zapala ci się jakaś lampka, że logika zdarzeń coś
@bigos555 rozumiem że reszty mojego ostatniego komentarza nie widziałeś? Jak potrafisz się #!$%@? tylko do jednego zdania, na resztę nie masz argumentu, to bierzesz jedno zdanie i "tłuczesz chochoła", c'nie?