Wpis z mikrobloga

Witaminki biedne pokrzywdzone wszędzie zoopresionowane przez tego zlego faceta. Teraz to, ze sie patrzysz na swieta julke to juz jest molestowanie. Za chwilę oddychac przy nich nie będzie można. Ja proponuję zrobic oddzielne silownie dla kobiet i mężczyzn tylko wiecie co po chwili sie okaze? Ze feminoidy i tak sie beda pchały do meskich a jak ich nie wpuszcza to bedzie zesranie, ze dyskryminacja a jak wpuszcza to bedzie sie jakis przegryw gapil i znowu molestowanie i się kolo zamknie. Aaaassąaaaąaaaa ja zaraz zwariuje chyba od tego natężenia debilizmu. Najlepiej to juz nas w koncu wszystkich zabijcie. W kom artykul.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki
JulianGangol - Witaminki biedne pokrzywdzone wszędzie zoopresionowane przez tego zleg...

źródło: IMG_20230213_053157

Pobierz
  • 32
@JulianGangol: "Głupio mi, że zaczynam od usprawiedliwiania się, jak byłam ubrana, to nie powinno mieć znaczenia"
Ale TO MA ZNACZENIE. Ta kobieta z artykułu może i jest usprawiedliwiona, ale jeśli jakaś inna ubiera się w seksualnie atrakcyjny sposób to powinna spodziewać się seksualnych spojrzeń samców. No, chyba że jej ciało jest seksualnie nieatrakcyjne dla większości...

O ile wyzywający ubiór nie jest usprawiedliwieniem dla gwałtów, tak dla spojrzeń już trochę tak. Chce
@JulianGangol mnie intryguje ten cały ruch na tiktoku.
Dziewczyny czują się niekomfortowo bo ktoś na nie patrzy gdy ćwiczą więc wyrzucają do neta filmiki na których nagrywają gdy ktoś na nie patrzy gdy ćwiczą
¯_(ツ)_/¯

o ile rozumiem że mogą się czuć niekomfortowo jak ktoś faktycznie stanie i się chamsko gapi to dlaczego nie mają problemu z wrzucaniem siebie ćwiczącej do neta gdzie mają potem tysiące wyświetleń?
@JulianGangol: świat #!$%@? w coraz to dziwniejszą stronę. Z jednej następuje coraz większa seksualizacja polegająca na kulcie nie tyle zdrowego, co atrakcyjnego ciała ubranego w najmodniejsze szmaty podkreślające atuty, a z drugiej takie dobrowolne żywe lalki czują się traktowane jako przedmiot postrzegany tylko pod kątem seksu. XDDD
Nie rozumiem i chyba nie chcę rozumieć. Sam chodzę, trenuję i co się #!$%@? to głowa mała. Moim hitem jest niejaka Dagmara, która wyraźnie