Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: jeździłem większością nowych mercedesów, w tym a i a AMG. Plastik jak w Volkswagenie, jakość wykończenia okropna.

Klasa S, E, V czy nawet C to premium feel.
Klasa A to tani kompakt dla ludzi którzy chcą się popisać, ale nie stać ich na Mercedesa.
@cwlmod: emisja to nie tylko kwestia smogu ale trucia ludzi i efektu cieplarnianego powodowanego przez same gazy. Diesle emitowaly ogromne ilosci tlenkow azotu ktore sa trujace i chorobotworcze. To za nie VW beknal w USA bo przekraczal normy kilkadziesieciokrotnie. U nas przekraczal, ale kazdy mial na to wywalone, teraz to w jakims stopniu urealniono. Nie mowie ze jest idealnie i ze juz widac ogromne efekty, bo auta z poprzednich lat nadal
@vargemp żeby przeżucic silnik z mazdy do aut Niemieckich mielibysmy tutaj doskonałe auto nie rdzewiejące,żywotne, brak awaryjności i z dobrym rozwiązaniem pod kątem rozrywki. Mazda ma zaduzo wad słabo rozwinięty system info-rozrywki,wyciszenie,blachy.
jeździłem większością nowych mercedesów, w tym a i a AMG. Plastik jak w Volkswagenie, jakość wykończenia okropna.


@MikiPL: Ja też jeździłem wieloma autami bardzo wielu marek i stwierdzam że #!$%@? głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem jaki ty ślepy musisz być żeby porównywać nową a klase do VW xD
@cwlmod: ciesz się, że nie kupiłeś, po 3 latach już trzeszczało powybijane na 19' felach, czujesz żwir drogowy na aucie, bo nadkola plastikowe, jako tako zaczyna jechać na wysokich obrotach, ale kto na takich jeździ na co dzień. Teraz mam alfe romeo 1.9 jtdm 150km i jest dużo bardziej dynamiczna do jazdy na co dzień.
Mazda przy swojej cenie nie jest jakaś tragiczna, ale drugi raz bym nie kupił, zdecydowanie wolałbym
@smway: Poprzednia wersja była słaba choć i tak o niebo lepsza niz to totalne gówno pokroju dacii w pierwszych dwóch generacjach A-Klasy. A silnik tam był dobry dopiero od A200 to już inna sprawa. Teraz 220 czy tam 250 to minimum
a o jeszcze normalny silnik 2.5 turbo dostępny w małym nadwoziu


@vargemp: wkładanie dużego silnika do małego to głupi pomysł dlatego mało jest takich aut, masz #!$%@? rozkład masy i prowadzi się wtedy takie coś jak audi z silnikiem przed przednią osią, nie skręca wcale.