Wpis z mikrobloga

przecież takich używają jedynie prości ubodzy ludzie na zapuszczonych wioskach


@Dzieci_z_Choroszczy: Dokładnie. W mieszkaniach z małą kuchnią, gdzie jest wybór między miejscem na zmywarkę a na pralkę, i małą łazienką, gdzie wychodzi prysznic, sedes i umywalka, jedyną opcją jest pralka ładowana od góry. Przykładem są takie mieszkania w zapuszczonej wiosce Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dokładnie. W mieszkaniach z małą kuchnią, gdzie jest wybór między miejscem na zmywarkę a na pralkę, i małą łazienką, gdzie wychodzi prysznic, sedes i umywalka, jedyną opcją jest pralka ładowana od góry. Przykładem są takie mieszkania w zapuszczonej wiosce Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sawa_N_marS: i żeby nie było, nie jest to wina jakiejś klasy społecznej tylko #!$%@? planowanych mieszkań. Ja w mieszkaniu 53m² mam w łazience
@radziuxd: Od pięciu lat wynajmuję kawalerkę w której jest pralka ładowana od góry. W zasadzie to tylko obkręcanie bębna może denerwować, ale bez przesady. W sumie wydaje mi się, że mniej wibruje niż tradycyjna, bo ma inaczej bęben mocowany niż ta ładowana od frontu.
@Dzieci_z_Choroszczy
Fun fact, pierwsze pralki nie miały szybki. Wprowadził je niejaki Louise Zimarik. Podobno łatwiej było szybkę uszczelnić. Poza tym wtedy zaczęły się lepiej sprzedawać,bo podobno ludzie woleli widzieć, jak się pranie robi.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.