Wpis z mikrobloga

@Kasahara: jak tam chodziłem te 4-5lat temu to pamiętam że on chyba nie był jednym z tych trenerów na etacie? Chociaż patrzę na stronie i obecnie wpisany w kadrę. Wydawał się dość śliskim typem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Samego championa zawsze oceniałem pozytywnie. Mają tam ten swój kulturystyczny świat ale zawsze była całkiem spoko atmosfera.
@grzsci: To czy zostanie usunięte zależy od moderacji. A konsekwencje wiadomo jakie są takiego zachowania, każdy jest kowalem własnego losu. Równie dobrze mogłem wykazać sie złą a nie dobrą wolą i kręcić jeszcze większy shitstorm, ale na priv zaproponowałem pewne rozwiązania; jego brożka co dalej - dorosły chłop, bo równie dobrze można jeszcze z tego wyjść.
@Kasahara: Wystarczyłoby że przyznałby się do głupiego błędu, skontaktował się z chłopakiem z bieżni i w ramach przeprosin zaoferować mu swoją pomoc. A ten pisze że "Będzie starał się przekonać kolegę żeby unikać takich akcji" Trener roku...
@grzsci: chyba kolego nie ogarniasz, kto kogo wyśmiewa i poniża. To pojęcie dotyczy bardziej tego co zrobił typ z siłowni, wyśmiewając i poniżając otyłego.
Natomiast wspominany wykop raczej posłużył jako narzędzie do napiętnowania takiego zachowania i głupoty "trenera".
@Kasahara: o ja pier! przeca ja z tym gościem chodziłem do klasy w podstawówce! był bardzo mikro, a mało koksem (niedowaga i baaardzo niski) - oczywiście nie drwię z tego, nie jego wina, zwłaszcza w wieku 8-13 lat, aczkolwiek wygląda na to, że kompleksy z dzieciństwa połączone z dziurawą dupą zrobiły z niego niezłego dzbana...
Nikt nie wyśmiewał otyłego za to, że jest otyły, a za to co robił. Wiem, że nie wszyscy to ogarniają, ale między jednym, a drugim jest duża różnica.


@grzsci: Jesteś politykiem? Może oglądaliśmy inne filmiki, ale dla mnie tam było dosłowne naśmiewanie się z konkretnej osoby i jej zachowania, a nie z faktu jedzenia.

Dla mnie problemem przy wykorzystywaniu internetu do załatwiania takich spraw jest to


@grzsci: nie przyjmujesz do