Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty to widocznie kiepsko uwazales bo to zależy od stanowiska i wypłaty. Jak ktoś #!$%@? za 2.000 to faktycznie kasa najważniejsza, ale jak ktoś ma stabilne życie prywatne i zawodowe to mu bez różnicy czy zarobi 15.000 czy 20.000 bardzo ważne jest 1000 innych czynników jak chociażby atmosfera w pracy czy stosunki z współpracownikami.

Poza tym pracownicy którzy robią tylko dla kasy raz że są najmniej lojalni to również najmniej zmotywowani.

Oczywiście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@KochanekAdmina:

jak ktoś ma stabilne życie prywatne i zawodowe to mu bez różnicy czy zarobi 15.000 czy 20.000

co za bzdura. Zarabiam więcej niż te sumy i mimo wszystko pensja nadal jest dla mnie ważna. Kredyt się sam nie spłaci. Różnica, którą podałeś to 25%. To tak, jakbyś napisał że nie ma różnicy zarabiać 2000 i 2500. Bez kitu, pięć dodatkowych tysięcy to nie jest coś, czego się nie rozważa na
niektórzy tak, ale to nie jest wtedy praca w fabryce na trzy zmiany xD


@geuze: xD nawet ludzie w IT którzy lubią swoją pracę pracują głównie dla pieniędzy ;)

bez różnicy czy zarobi 15.000 czy 20.000


@KochanekAdmina: ROTFL, no co to jest 30% różnica zarobków tyle co nic. czy hipoteczny spłacisz w 10lat czy w 5 to nie robi róznicy :D
Tak to się może wydawać tylko ludziom którzy zapieprzają
ROTFL, no co to jest 30% różnica zarobków tyle co nic. czy hipoteczny spłacisz w 10lat czy w 5 to nie robi róznicy :D

Tak to się może wydawać tylko ludziom którzy zapieprzają za 2k i 3k to już niewyobrażalny hajs dla nich .


@geronimo80:

oj dziecko, dziecko...

kasa ma znaczenie, jak nie masz zaspokojonych podstawowych potrzeb. Jak te masz zaspokojone, to kasa schodzi z pierwszego planu. Zaczynasz wtedy doceniac inne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KochanekAdmina: chyba Ci się coś nieźle #!$%@?ło, to są różnice po 25% fakt, że już od pewnego poziomu patrzysz na inne kluczowe aspekty ale kasa ma główne skrzypce
@KochanekAdmina: Stary, lojalność motywacja o czym ty do mnie mówisz. Przerobiłem dość w swoim życiu by wiedzieć, że należy patrzeć wyłącznie w swoją kieszeń i na swój interes. Podchodzę do roboty na zasadzie kto mi da więcej i gdzie bardziej się opłaca. Cały aparat państwowy ma w dupie ludzi pracujących patrzy jak wygrać wybory i kręcić lody u góry. Następne wybory nie zmienią nic. Ludzie znikąd nie dostaną się do polityki,
@bizonsky: Na #!$%@? komu w ogłoszeniu ile zarobi najważniejsze jest to że będziesz pracować w młodym zespole , ciekawe wynagrodzenie masz się domyślić czy to 20zł czy 10zł , satysfakcje z prowadzonej pracy , możliwości rozwoju , szkolenia ,różne benefity , tłuste czwartki , a i jeszcze jest napisane że płaci na czas. To chyba tak jakbym ja napisał, że przychodzę do pracy trzeźwy
możesz zarabiać 20.000 w obozie pracy z wiecznymi nadgodzinami i crunchami albo 15.000 w luźnej atmosferce bez problemów.


@KochanekAdmina: to są skrajne przykłady.

oj dziecko, dziecko...


@sylwek2k: starcze, starcze... demencja?

kasa ma znaczenie, jak nie masz zaspokojonych podstawowych potrzeb.


@sylwek2k: no bo tylko podstawowymi człowiek żyje.

Moze nie zdajesz sobie sprawy, ale ludzie dla swietego spokoju potrafia zmienic prace nawet na nizej platna. O ile dalej maja zapewnione ichniejsze
@bzikus: @geronimo80: @frez: Ja tylko twierdze jakie są wyniki najnowszych badań. Badania odnośnie motywowania ludzi prowadzi się teraz na całym świecie bo jest to poważny problem i wnioski z badań są proste. Od pewnego pułapu czy zarobisz więcej czy mniej już się nie liczy. Za to liczy się spokój ducha i inne udogodnienia które oferuje miejsce pracy.

Np. według badań Milenialsi są łatwiej przekupni nie wypłatą, ale benefitami. Te