Wpis z mikrobloga

Poważna analiza Wojny Idei użytkownika @penszuji polega na wyzywaniu mnie od talibów xD

I na sugerowaniu, że jeśli jako osoba wierząca przyznaję że nie ma dowodów na istnienie Boga, to znaczy że jestem gotów dokonywać zamachów terrorystycznych i zabijać ludzi. Całość wnioskowania oparta na moim pojedynczym komentarzu wyrwanym z kontekstu, oczywiście bez podania linka do całości dyskusji w jakiej on padł aby czytelnicy przypadkiem nie mogli tego kontekstu poznać. Całość naturalnie z płomieniami na głównej i otagowane #gruparatowaniapoziomu

Wpis z odpowiedzią: https://www.wykop.pl/artykul/5644757/powazna-analiza-wojny-idei-od-penszuji-polega-na-wyzywaniu-autora-od-talibow/

#kultura #religia #zainteresowania #ciekawostki
wojna_idei - Poważna analiza Wojny Idei użytkownika @penszuji polega na wyzywaniu mni...

źródło: comment_1597078392HQqBqyviJja02QQKjTuyxc.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thexDguy: to że wojna idei nawet się nie ociera o proces naukowy to się zgodzę. Cherry picking i ignorowanie faktów i merytorycznych uwag które nie pasują mu do stawianych tez
  • Odpowiedz
@vogello:

Bo jest pseudonaukowym szurem

Bez przesady. Nie szerzy żadnych teorii spiskowych ani nie określa się mianem kanału naukowego. W ogóle nie porusza tematów naukowych.
Raczej tłumaczy różne filmy tworzone przez przedstawicieli zarówno konserwatywnej, libertariańskiej czy lewicowej strony (źiźek) albo publikuje swoje własne opinie na dany temat.
W porównaniu do Atora jest raczej
  • Odpowiedz
@wojna_idei:
Nie daj się. To jest ich taktyka: chcą Cię zmęczyć, sprowokować do tego żebyś usunął konto, żebyś się poddał.

Będą stosowali nieczyste chwyty, nieczyste zagrywki, dokładnie jak to zrobią zawsze, lewica nie potrafi inaczej, mają to we krwi.
  • Odpowiedz
@Al-3_x: alez szerzy jak najbardziej vbo jak mozna nazwac kogos kto tak jak np. tutaj https://www.wykop.pl/link/5131365/#comment-69075485 bierze sobie badania z ktyrch wycina niepotrzebne fragmenty kompletnie zmieniajac jego tresc a potem jeszcze posilkuje sie jakas totalnie fejkowa inofrgrafika z netu (jest nawet.w miniaturze filmu) majaca udowodnic ze koscielny slub jest trwalszy ( debunka tego masz w powiazanych)
  • Odpowiedz
@vogello: No dobrze. Punkt dla ciebie. Nie wiedziałem o tym. Uważam, że podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie ale ogólnie przyznaje ci tu racje.
Wciąż.
Są do takiego Atora mu daleko, a każdemu mogą zdarzyć się wpadki. Niejedej profesor z prawej czy lewej strony szerzył gorsze bzdury.
  • Odpowiedz
@Al-3_x:

a każdemu mogą zdarzyć się wpadki.


alez oczywiscie ze tak! nie ma mozliwosci zeby wiedziec wszystko czy nie popelniac bledow. ale jak ktos (i to nie jedna osoba) zwraca ci na to uwage to warto sie przynajmniej zastanowic. a tutaj dla wojny idei uwag jest cala gora, ale zamiast pwoeidziec "macie racje, sorry, obiecuje ze bedzie lepiej" to idize w zaparte.
  • Odpowiedz
i nawet to ze @penszuji przynal mu racje ze byc moze faktycznie @wijna_idei "nie to mial na mysli", szymek przekreca i manipuluje tymi slowami, bo co to zmienia ze mialem na mysli cos innego? czy to ze ja nie umiem sie wyslowic i zamiast powiedziec TAK to z moich ust wychodzi NIE to jest problem odbiorcy czy tworcy? To ze ja mimo iz chcialem powiedziec "TAK" a powiezialem "NIE" nie
  • Odpowiedz
@vogello: W sensie no sam pare razy go krytykowałem za kilka rzeczy wiec rozumiem o co ci chodzi. Po prostu mam wrażenie że niektórzy podchodzą do tego zbyt emocjonalnie i przesadzają z tym wszystkim.
  • Odpowiedz