Wpis z mikrobloga

@Wielka-Polska-Betonowa: jakby kogoś Miraski interesowało miejsce z picrel to tam teraz jest pętla autobusowa. Skończyło się eldorado, pomyślicie? C---a, za plecami jest klepisko przy samej jezdni i tam sobie stoją xD nie spodziewałem się zobaczyć tego miejsca podczas porannego przeglądu wypoku
  • Odpowiedz
@Wielka-Polska-Betonowa kolejny biedacwaniak za dychę co myśli że pozjadał wszystkie rozumy.
Bo jakbyś chociaż trochę ogarniał to wiedziałabyś, że ciężarówkami nie można parkować pod blokiem ;) rozładunek spoko ale trzymanie tej kuwety dla córki pod domem jest zabronione.

Może między innymi właśnie z braku szarych komórek wydaje wam się, że te penthousy w centrum wojewódzkiego po prostu należą XD
Równie głupie jest przeświadczenie, że jakiekolwiek ruchy z podatkami albo brak BK0
  • Odpowiedz
Bo jakbyś chociaż trochę ogarniał to wiedziałabyś, że ciężarówkami nie można parkować pod blokiem ;) rozładunek spoko ale trzymanie tej kuwety dla córki pod domem jest zabronione.


@Notes: bo co zabronisz mi? LEWAKU XD

Równie głupie jest przeświadczenie, że jakiekolwiek ruchy z podatkami albo brak BK0 sprawi, że nagle pojawią się mieszkania spod ziemi i będą tanie XD


@Notes: setki tysiące mieszkań jest dostępnych od zaraz, co widać
  • Odpowiedz
@Wielka-Polska-Betonowa nie ja ci zabronię lewaku tylko prawo tego zabrania ;)

Ceny są z d--y bo biedactwo nie ogarnia, że dobrobyt nie tworzy się z podnoszenia płacy minimalnej ;) chcielibyście towary, inwestycje, usługi za psi pieniądz ale nie interesuje was to, że za materiały do budowy albo pracowników trzeba płacić coraz więcej.
Ja nie popieram dopłat do kredytów ale nie popieram też hejtu na ludzi przedsiębiorczych albo pracowitych którzy tyrają na
  • Odpowiedz
ludzi przedsiębiorczych albo pracowitych


@Notes: flipperzy i landlordzi tacy przedsiębiorczy, trzeba być geniuszem żeby kupić mieszkanie i je wynająć. Tego jedynie na MBA w harvardzie uczą.
  • Odpowiedz
@Przegrywek123 skoro to taki łatwy pieniądz i wszystko jest takie easy i są z tego kokosy to czemu sam tego nie robisz? Czemu w ogóle nic nie robisz żeby poprawić swój dobrobyt?
Szczekać w Internecie to każdy potrafi ale już coś przedsięwziąć to nagle nikogo do pracy nie ma :)
  • Odpowiedz
@Wielka-Polska-Betonowa: ja trzymam kontener 3.5 tony który służy mi za dodatkową komórke do magazynowania na publicznym parkingu. Auto4.4x2x2m 15 tys, taka sama komórka w Warszawie ponad 100 tys. Wybór jest prosty. Nie wiem jak ludzie mieszczą się na 47 m2 z podstawowymi rzeczami do życia i Hobby
  • Odpowiedz
@Wielka-Polska-Betonowa aha… czyli nakupowałem materiału na górce i jak teraz staniał to mam już wybudowane mieszkania sprzedawać poniżej kosztów xD mam w ogóle nie myśleć o perspektywie dalszego inwestowania itd? Brawo za elastyczność umysłową i smykałkę rekina biznesu xD
Prawda jest taka, że ceny na rynku regulują klienci którzy kupują. Mieszkania to nie chleb że potrzebujesz kupić tu i teraz bo będziesz głodny.
To że jest część społeczeństwa której nie stać
  • Odpowiedz
  • 16
@Notes a ogarniasz koncepcję w której ktoś pracuje i poprawia swój dobrobyt, ale nie popiera spekuły na takim krytycznym zasobie jak mieszkalnictwo?

Pracowitość i przedsiębiorczość ( ͡º ͜ʖ͡º) sam kojarzę z mojego otoczenia kilkanaście przykładów gdzie ta pracowitość to był fuks, bo ziemia którą rodzice kupili 30 lat temu za czapkę śliwek stała się warta gruby hajs. Ziemia poszła pod młotek, a hajs ze sprzedaży w
  • Odpowiedz