Wpis z mikrobloga

@Zalukaj12: Największy człowiek który kiedykolwiek chodził po ziemi - Jezus Chrystus - zanim doszedł z krzyżem na Golgotę to trzy razy się #!$%@?ł. Nie myśl, że będziesz od niego. On #!$%@?ł się 3 razy to Ty możesz i 300, nie rób sobie wyrzutów. Chodzi o to by po każdym takim upadku potrafić się podnieść, nie ważne ile razy upadniesz, ale ile razy wstaniesz. Powodzenia kolego
@Zalukaj12: Tobie nie trzymanie kciuków jest potrzebne, tylko porządna terapia. Widocznie musisz się jeszcze dopić i trochę bardziej po dupie dostać, żeby się zatrzymać. Życzę Ci, żeby ten moment nadszedł jak najszybciej.
@Zalukaj12: Ja potrafię nie pić przez tydzień nic, tylko jak weekend nadejdzie, co by sie nie działo kurtyna się zamyka i 2-3-4 dni ogień. Nie pamiętam juz kiedy wypilem normalnie 2-3 piwa, od 3 lat zawsze do nie przytomności. Smutne, ale prawdziwe. Jestem świadomy tego że jestem alkoholikiem. Walcze z tym. Tylko ostrzegam wszystkich przed tym syfem które wszyscy piją z przyjemności. Nie którzy to robią z przymusu. Pozdrawiam
Mam pracę, dobrze zarabiam. Jestem pracowity ale co z tego? Jak tylko się napije i balet, koka, taxi a wszystko zaczyna się od alko. Z moich wyliczeń 30-40k przebalowalem w ciągu 1.5 roku i zero nauczki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zalukaj12: zasada nr 1. nigdy nie bierz karty ze sobą, jak jeszcze trzeżwy jesteś weż z 200 zł i baw sie.

@#!$%@?: to wtedy zapłaci telefonem z NFC albo blikiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PRZYSIĘGA KOŚCIELNA NIE POMOGŁA?

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kolejna ofiara kato-inteligencji.
Człowieku, coś Ci powiem.
Jak sam nic nie zrobisz, nikt za Ciebie tego nie zrobi.

Jak będziesz biedny i poprosisz Boga o pieniądze, on nie zejdzie z nieba i Ci ich nie da, rozumiesz?

Tak samo jak Bóg nie wplątał Cię w ten alkoholizm, tak samo i on Ciebie z tego nie wyciągnie.

Dlaczego?

BO JEGO NIE MA! I uświadom to sobie.

Jesteś Ty