Wpis z mikrobloga

Kiedyś przeczytałem na wykopie, że na portalach randkowych typu #tinder lub #badoo nie da się znaleźć "normalnej dziewczyny" (cokolwiek to znaczy).

Więc pytanie, gdzie takich szukać?

Mam 26 lat, w następnym roku kończę studia i prawdopodobnie wyjadę do dużego miasta wojewódzkiego za pracą gdzie zacznę tzw "nowe życie". Nie będę miał tam praktycznie żadnych znajomych, a gdy się już "zaklimatyzuję" w nowym mieście, to chciałbym sobie znaleźć drugą połówkę (w moim rodzinnymi mieście nie chce mi się już w to bawić). Więc skoro na tinderze lub badoo się nie da, albo jest to bardzo trudne o ile nie masz szczęścia i nie jesteś chadem, to gdzie szukać wolnych dziewczyn?

Pamiętam że tego typu pytania co jakiś czas przewijały się na pytanie, więc może zrobimy jakąś wspólną listę?

Przychodzą mi do głowy następujące opcje:

1. Praca - chociaż u mnie może być kiepsko, gdyż w zawodzie związanym z moimi studiami pracuje zdecydowanie więcej facetów, jednak jest to jakaś opcja.

2. Różne kursy dokształcające - tylko jakie? Kurs języka angielskiego wydaje się być ok. Jeżeli ktoś zna inny kursy, to może coś polecić.

3. Kurs tańca - moim zdaniem odpada, gdyż na tego typu kursy podobno przychodzą głównie pary, a nawet jak się trafi samotna dziewczyna, to ponoć jest z reguły więcej samotnych facetów, więc jest konkurencja.

4. Poznanie przez znajomych - ogólnie sposób dobry i chyba jeden z popularniejszych. Jakbym już poznał jakiś ludzi, to przez nich można poznać jakąś dziewczynę, ale jak pisałem wcześniej mam 26 lat, w takim wieku duża część osób ma już kogoś, więc szansa, że wśród rówieśników jest dużo wolnych dziewczyn też jest niewielka.

5. Zagadywanie w klubie - dla mnie trochę creepy, bo generalnie nie masz pewności czy dziewczyna nie ma już faceta (wstyd się przyznać, ale sam kiedyś naciąłem na tym i tylko się zbłaźniłem xD). Chyba, że jest jakiś sposób na zorientowanie się, że laska jest prawdopodobnie sama. No i też nie wydaje mi się, że mam na tyle charyzmy by podbić do obcej dziewczyny, no ale z desperacji pewnie bym się przełamał.

6. Różnego rodzaju koła zainteresowań - też spoko, tyle że moim jedynym hobby jest muzyka i granie na gitarze akustycznej. Pewnie różnego rodzaju warsztaty gitarowe są prowadzone głównie dla młodzieży, więc nie wiem czy byłbym w stanie kogoś tam poznać. Nie chcę też na siłę szukać nowego hobby, które będę uprawiać tylko po to, żeby na siłę kogoś poznać, bo moim zdaniem to nie naturalne.

7. Bonus - chór kościelny i różnego rodzaju wspólnoty katolickie xD - brzmi śmiesznie, ale słyszałem, że podobno znajduje się tam trochę szarych myszek, więc jak ktoś się nie brzydzi kościoła to może spróbować.

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje, gdzie można poznawać "normalne dziewczyny" poza portalami randkowymi? Zwłaszcza, jak masz +25 lat?

Wyplusujcie do 6 plusów jak możecie, żeby wyświetlało się też tym, którzy przeglądają tagi na "najlepsze".

#zwiazki #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks
maciorqa - Kiedyś przeczytałem na wykopie, że na portalach randkowych typu #tinder lu...

źródło: comment_1596828206oLQyD64b9vRZMBcJCF7bod.jpg

Pobierz
  • 40
@xdoris: Właśnie o co chodzi z tymi grupkami na fejsie? Bo serio nie kumam. xD
Znaczy się jest np grupka typu "Gitarowe świry - Wrocław". Dołączam do takiej grupki i co? Piszę z innymi ludźmi o gitarach i jak znajdę jakąś dziewczynę, to np zaczynam z nią pisać na priv i się spotykamy? xd
@maciorqa: Praca, poznasz tam ludzi, nawet jeśli Twoja branża jest zdominowana przez mężczyzn, to przecież wciąż możesz się z kimś zaziomkować i ten ktoś zaprosi Ciebie kiedyś na jakąś imprezę i tam poznasz jego znajomych. I jakoś się potoczy i może poznasz potencjalną dziewczynę.

Co do kursów, to na fb (teraz pewnie mniej, bo covid), ale zawsze jest w wydarzeniach w danym mieście, jeszcze jak to duże miasto, to jest masa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciorqa: Wystarczy zwiększać grupę znajomych. Łatwo się mówi, ale to częsty przypadek gdzie znajoma znajomego okazuje sie dobrym wyborem. ¯\_(ツ)_/¯