Wpis z mikrobloga

@Ag90 hmm, a sumie też zależy od kierunku może, ile dni w tygodniu zajęć. I również możliwe, że obecnie będą się starać zmniejszać ilość zajęć typowo kontaktowych.
Na moich technicznych miałam codziennie coś, nie ma że dni bez zajęć, więc nawet przy dojeździe pół godziny (w tym dojście na autobus, autobus, dojście do uczelni) to czasami bardzo się nie chciało i tak się czasami zdarzało, że spanko, a potem się może
  • Odpowiedz
@Ag90 gratulacje Mirbelko! Tylko przypadkiem nie rezygnuj z pracy na czas studiów - szczególnie, że jesteś w branży.
Jestem po tym samym kierunku, tylko że kończonym na innej uczelni i pracuje w naszej branży w UK. Jest bryndza z robotą, idą zwolnienia a perspektywy na odbicie się i powrót do ruchu z 2019 dopiero na na 2022/2023.
  • Odpowiedz
Lol bardzo sory gdy twoja Polska godność zostanie urażona ale dobrze by było gdybys tak nie wychwalała się w niebogłosy. IELTS nie musisz zdawać gdy masz GCES - to nawet głupki w UK wiedzą. Sam list motywacyjny (personal statementtttttttt) nie jest tak ważny jak twoje chęci do nauki, które potwierdzasz osiągnięciami. Po prostu dostałaś miejsce jak wielu innych. Jesteś szczęśliwa to spoko ale nie koloruj rzeczywistości barwami, których nie ma ;)
  • Odpowiedz
@Wina_Segmentacji: @qhv_: @ogorkikiszone: @harpiowata: @Fevx: dziękuję Wam bardzo! ()

@PaulStanley: Dzięki! Aż tak ciężko na Twoim kierunku? Mam nadzieję, że u mnie nie będzie aż tak źle :P

@unluckysoap: U mnie teoretycznie też są porozrzucane zajęcia od pon-pt, ale rozmawiałam z course leaderem i powiedział, że mogę chodzić na zajęcia do dwóch grup i tym sposobem wcisnąć wszystkie zajęcia
  • Odpowiedz