Wpis z mikrobloga

@Ag90: Akurat robiłem part time bo za intensywnie byłoby wszystko zrobić w jeden rok plus praca full time i tylko końcówkę jednego przedmiotu taką miałem:p Renewable Energy:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
byłaś w muzeum transportu?


@chumojwazdziki Tak, byłam, bardzo mi się podobało!

Akurat robiłem part time bo za intensywnie byłoby wszystko zrobić w jeden rok plus praca full time i tylko końcówkę jednego przedmiotu taką miałem:p Renewable Energy:)


@kabelodneta No rozumiem, to chociaż tyle, że studiowałeś przez 2 lata
Kierunek zacny, pochwał się koniecznie jak ukończysz studia! :)

gratulacje jestem dumny Też mnie przyjęli do UK na studia.


@DoWhatYouWantButThinkAboutTheOmen Dziękuję i Tobie też
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@james_white Może zwalniać, zależy to od wymagań poszczególnych uczelni.

W przypadku Coventry University trzeba uzyskać z rozszerzonego angielskiego co najmniej 75%
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@avvar 9250f rocznie, czyli tyle co home students ( ͡º ͜ʖ͡º) (obywateli UE rekrutujących się na studia od 2021 zacznie obowiązywać czesne jak dla pozostałych international students)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@james_white Tak, jest jeszcze szansa, teraz odbywa się tzw Clearing, czyli rekrutacja na kierunki, gdzie zostały wolne miejsca. Poza tym niektóre uczelnie rekrutują nie tylko na studia od września, ale też od stycznia czy maja i wtedy też się załapiesz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Dzięki za odpowiedź, zgłębię temat w weekend, w końcu. bo to już ostatni dzwonek.


@james_white Nie ma.sprawy, gdybyś miał jeszcze jakieś pytania odnośnie rekrutacji, to pytaj śmiało jak coś!
  • Odpowiedz