Wpis z mikrobloga

@boguslaw-de-cubalibre: to zależy, co Cię konkretnie interesuje w lotnictwie, ale możesz pracować w działach biznesowych linii lotniczych, albo w operacjach lotniczych na lotnisku lub w siedzibie linii. U mnie w pracy np. seniorowie/managerowie ukończyli ten kierunek, ja zaś chciałabym kiedyś pracować w dziale strategii/siatki połączeń.
  • Odpowiedz
@Ag90: czy ciężko, no zależy, ja se wzięłam prace na cześć etatu od razu a teraz ciągnę i jedno i drugie na FT ... i życia nie mam XD już się końca nie mogę doczekać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PaulStanley O ile studia lub praca jest na part time, to można to jakoś jeszcze pogodzić, tak jeśli jedno i drugie robisz na FT, to nie dziwię Ci się, że Ci ciężko (°° Trzymam kciuki, na pewno dobrniesz do końca!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ag90: Byłem na rocznym Erasmusie w Coventry mieścina taka sobie, mieszanka studentów i pracowników fizycznych (centrum kraju więc dużo magazynów i wszystkiego gdzie ważna jest logistyka), na samym środku "rynku" jeden z większych primarków w kraju, ikea nieopodal, ogólnie czuć ten kapitalizm i konsumpcjonizm (co ogólnie mi się podobało). Sama uczelnia spoko, miałem to szczęście że mój wydział miał świeżo oddany budynek. Pamiętam też że dziekanat działał podobnie jak w pl,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@EerieAlligator na uniwersytet będę dojeżdżać, ale pewnie jeszcze pokrzątam się nie raz po mieście - póki co byłam w Coventry tylko raz, jak przyjechałam na dni otwarte uczelni i podobała mi się katedra oraz muzeum transportu :) Co do budynku uczelni, to zajęcia będą się odbywać głównie w budynku wydziału Engineering and Computing, a tam jest spoko + uniwerek ma oddać jeszcze jeden, nowy budynek do użytku ;)

Pamiętam też że dziekanat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ag90:

Engineering and Computing
To właśnie był mój wydział. Zapomniałem dodać że to było 6 lat temu i wtedy właśnie został oddany do użytku. Fajne jest to że na korytarzach są komputery i można zalogować się na swoje konto.

Co do katedry to miałem tam graduation.:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
graty szkoda że nie ma roboty w polsce :/


@Dejna93 dzięki! W UK też jest nieciekawie, co trochę są jakieś duże zwolnienia niezależnie od branży ( @EmigrantBelfast wrzuca co trochę wpisy na ten temat ), a w lotnictwie jest i nie będzie ciekawie pod względem pracy przez najbliższe ok 3 lata na całym świecie ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ag90: przypadkiem internet zaprowadził mnie do tego wątku i specjalnie założyłam konto żeby pogratulować i wrzucić dwa grosze :P skończyłam ten kierunek na CU dwa lata temu, to był super czas! A miasto się tak szybko zmienia, regularnie tam wracam i za każdym razem zaskoczy mnie jakiś nowy budynek który wyrósł spośród niczego, jest już fajny wybór knajpek - także ktokolwiek tam był w mniej niż ostatnim roku-dwoch pewnie by się
  • Odpowiedz