Wpis z mikrobloga

@reddin: Nie mam pytań na tę absurdalną interpretację która powstała chyba po 2011 roku. Jakiś idiota wywiódł z tego że rower to pojazd (prawda) i że rowerzysta to kierujący (prawda) i że DDR to część drogi (prawda, analogicznie jak chodnik) i że przejazd dla rowerzystów to część DDR czyli ostatecznie drogi (bzdura, tak samo jak przejście dla pieszych to nie jest część chodnika), inni jak ten pan na filmie
@zxc0: Przejazd rowerowy przez jezdnię nie tworzy z tą jezdnią skrzyżowania, to tylko przejazd przez jezdnię tak jak przejście dla pieszych jest przejściem przez jezdnię. Także nie trzeba przykładów, rowerzysta ustępuje przed każdym przejazdem bez sygnalizacji świetlnej i ma pierwszeństwo na tym przejeździe. Niektórzy twierdzą, że ma prawo wjechać na przejazd 0,5 metra przed jadącym samochodem i nabywa wtedy pierwszeństwa, ja się z tym nie zgadzam. Wykreślony zakaz wjeżdżania bezpośrednio
Niektórzy twierdzą, że ma prawo wjechać na przejazd 0,5 metra przed jadącym samochodem i nabywa wtedy pierwszeństwa


@zxc0 Jeżeli tak jest jak niektórzy twierdzą, czyli że nabywa pierwszeństwa to po co to #!$%@? o regule prawej strony i o ustępowaniu rowerzysty przejeżdżającego przez drogę z pierwszeństwem - skoro nabywa pierwszeństwo wjeżdżając na przejazd pół metra przed jadącym samochodem to śmiało możemy powiedzieć że rowerzysta może wjeżdżać przed jadący pojazd na wszystkich przejazdach
to powinny stać się zgodne z prawem i standardem w takich miejscach.


@Krzyszy: Nie powinny. I nie staną się, bo Polska jest w Unii Europejskiej i w innych krajach za mordę bierze się kierowców a nie rowerzystów. Bo rowerzyści nie zabijają. A kierowcy owszem.
@reddin:

Ooooooo xD spojrz na zdjęcie... a to co to.. kraj UE .. który ma progi rowerowe... podpowiem że aktywiści piszą że z tego kraju powinniśmy brać przykład ;o

Oooo >Bo rowerzyści nie zabijają.
https://www.youtube.com/watch?v=Yg8mnpLKNAI - kurde, ta staruszka nie umarła (według Ciebie, bo rowerzyści nie zabiją) xD
https://www.youtube.com/watch?v=_SG00x_gXoY - kurde, tu mało motocyklista nie umarł, na szczęście jechał wolno xD
https://www.youtube.com/watch?v=ORCS2vx6ZBU - też spoko

mam nadzieje że Ci się
Krzyszy - @reddin: 

Ooooooo xD spojrz na zdjęcie... a to co to.. kraj UE .. który ...

źródło: comment_1596722719M2I0eqYpAgbBPmQxyiWmSV.jpg

Pobierz
@reddin: spowalniacze innymi słowy! Takie powinny być również u nas.

Szczególnie przy przejściach dla pieszych na DDR - bo cykliści mają pieszych w dupie jak przez nie przechodzą.

Nie rozumiem czemu jedna grupa ma być uprzywilejowana według Ciebie xD
spowalniacze innymi słowy! Takie powinny być również u nas.


Widać, ze gówno jeździsz rowerem. Bo są.

Szczególnie przy przejściach dla pieszych na DDR - bo cykliści mają pieszych w dupie jak przez nie przechodzą.


Oho a kierowcy wcale nie prawda? To dlaczego 68% wypadków z pieszymi w 2019 była z winy kierowców?

Nie rozumiem czemu jedna grupa ma być uprzywilejowana według Ciebie xD


@Krzyszy: Dlatego, że inaczej kierowcy masą pojazdu by
reddin - > spowalniacze innymi słowy! Takie powinny być również u nas.

Widać, ze g...

źródło: comment_1596723749KbvizWa8rKM9gY0XtZnouf.jpg

Pobierz
@reddin: wyobraż sobie że bardzo dużo jeżdżę rowerem - w promieniu 20 km od mnie - jest tylko jeden próg rowerowy - w wybitnie potrzebnym BARDZO miejscu :) bo rowerzyści z górki wyjeżdżali pędząc 50km/h prosto na droge i pieszych - za osłony :) Jest za to 20-30 innych miejsc gdzie te progi są potrzebne.

Widzisz, statystyka to taka suka - ze nie odnotowuje się potrąceń przez rowerzystów pieszych czy samochodów
wyobraż sobie że bardzo dużo jeżdżę rowerem - w promieniu 20 km od mnie - jest tylko jeden próg rowerowy - w wybitnie potrzebnym BARDZO miejscu :) bo rowerzyści z górki wyjeżdżali pędząc 50km/h prosto na droge i pieszych - za osłony :) Jest za to 20-30 innych miejsc gdzie te progi są potrzebne.


No to dziwne, że się dziwisz i nie pędzą 50 km/h tylko to jest dozwolona prędkość w terenie
@reddin: > No to dziwne, że się dziwisz i nie pędzą 50 km/h tylko to jest dozwolona prędkość w terenie zabudowanym.
Winny jest zarządca drogi, że owa nie jest dostosowana.

oj a czasem pędzą więcej :) Tylko że nie stosuje się znaków z ograniczeniem prędkości - ulica może mieć 30k/m a rowerzyści na DDR pędzą 50+ z górki

Tak jak ta baba co mnie trąciła na przejeździe rowerowym? Wiem statystyka nie
oj a czasem pędzą więcej :) Tylko że nie stosuje się znaków z ograniczeniem prędkości - ulica może mieć 30k/m a rowerzyści na DDR pędzą 50+ z górki


@Krzyszy: Masz radar w oczach? Przyłapałem cię i teraz lawirujesz.

Za to zabili na normalnym przejsciu dla pieszych na ulicy.


Tak dwóch gówniarzy na rowerze uderzyli starsza babkę, to nie czyni reguły. Kierowcy nagminnie wyprzedzają przed i na przejściu.

Plus piesi wiedzą że
@reddin:

znów odwracasz kotem ogonem xD

Masz radar w oczach?


Jesli samochody jadą 30 km/h a rowerzysta zjezdza z gorki praktycznie dwa razy szybciej niz samochod jedzie.. to eee xD

Tak dwóch gówniarzy na rowerze uderzyli starsza babkę, to nie czyni reguły.


No tak.. gówniarze.. tak samo debile zabili pare osob na pasach ;)

Bajki piszesz. Niezły fikoł. Byle tylko dalej brnąć w kupie.


hahahahaha xD nie wypieraj się, na na
@Krzyszy:

Jesli samochody jadą 30 km/h a rowerzysta zjezdza z gorki praktycznie dwa razy szybciej niz samochod jedzie.. to eee xD

znów odwracasz kotem ogonem xD


Nie zwyczajnie przyłapałem cię na ściemie i dalej ściemniasz, bo nie masz odwagi przyznać się do błędu.

No tak.. gówniarze.. tak samo debile zabili pare osob na pasach ;)


Nie prawda w 2019 roku rowerzyści zabili tę starszą babkę i jednego gościa w noscy kiedy