Wpis z mikrobloga

Urząd Miejski w Tczewie rozpoczyna kampanię która ma na celu zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym. Przy rosnącej liczbie rowerzystów w Tczewie konieczne staje się uwrażliwienie wszystkich uczestników ruchu na przestrzeganie przepisów.

#rower #bezieczenstwo #polskiedrogi #kierowcy #sport #ruchtozdrowie
reddin - Urząd Miejski w Tczewie rozpoczyna kampanię która ma na celu zwrócenie uwagi...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krzyszy:

Żyj sobie dalej w tym swoim świecie złych kierowców xD A jak ktoś Ci opisze konkretne sytuacje (tak jak ja z mojej ulicy i DDR) to dalej nazywaj je ściemami xD

Sytuacje od kolesia, który sam stwierdził, że:

wyobraż sobie że bardzo dużo jeżdżę rowerem - w promieniu 20 km
  • Odpowiedz
myślę że jeśli ten promień obejmuje około 2 mln ludzi - to jest całkiem reprezentatywny


@Krzyszy:
Nie zrozumiałeś (co mnie w ogóle nie dziwi, bo potwierdza moje podejrzenia). Nikt ze znanych mi rowerzystów nie podaje swojego przebiegu w ten sposób. Tak określają swoją aktywność wyłącznie tzw. rekreaacyjni rowerzyści, którzy jeżdżą w weekendy, albo wieczorkiem po pracy, po osiedlowych dróżkach, albo do pobliskiego lasku. Tylko taki rowerzysta sądzi, że zrobi wrażenie
  • Odpowiedz
@brass: o kurde, chciałem po prostu lokalizacyjnie przyblizyc obszar a tu wyciągasz wnioski :) a i tak jeżdżę jak najbardziej dla rekreacji sobie, a nie do roboty xD bo to bez sensu xD i co, jestem gorszy i nie mogę mieć zdania na temat cyklistów? XD

@reddin: xD
  • Odpowiedz
chciałem po prostu lokalizacyjnie przyblizyc obszar


@Krzyszy:
Genialny pomysł! Bez podania miasta mówi on tak wiele.

plus zawsze mnie bawi jak cykliści liza się po jajach podając ile km
  • Odpowiedz