Wpis z mikrobloga

@Ahhahansjahs: Ojezus jak tylko widziałam w opisie na Tinderku "SZUKAM DZIEWCZYNY Z ZAINTERESOWANIAMI A NIE KSIEZNICZKI" to #!$%@? od razu wiedziałam że to jakaś #!$%@? z wykopu i nawet nie warto zaczynać rozmowy.
A JAKIE TY MASZ ZAINTERESOWANIA HEHEHE ? #!$%@? nie wiem takie że jestem w stanie pogadać z drugim człowiekiem normalnie bez #!$%@? o moich zainteresowaniach i pracy czy wypominać komuś brak ambicji. Jestem #!$%@? na randce wyczilować przy
@janeeyrie: jest dokładnie na odwrót, to dziewczyny myślą, że skoro mają cipe to nic nie muszą i świat do nich należy, chodzą zarozumiałe, z głową do góry, że tylko kozy w nosie widać


@Rumix24 Tak, tak, mają cipę i elo. Niebieskie paski w #!$%@? mądre. Tylko że tego za bardzo nie widać po np. wynikach matur.
@QBA__ #!$%@? tam, większość niebieskich nawet nie wie co to jest ta cała technologia. Odszczekam, jeśli powiesz mi coś o swojej ulubionej technologii. Automaty wielowrzecionowe, odlewanie tiksotropowe, coś? A może PVD?

Już nie mówiąc o komputerach, bo większość typów w ogóle nie wie, czym jest szyna FSB. Posraliby się na sam widok jakiejś głupiej tablicy prawdy dla automatu z czipsami, dla pojedynczego stanu.

Po prostu brak zainteresowań dotyczy wszystkich ludzi, bez względu
Chad żąda takich zainteresowań i wtedy siii jest


@ebismolarek: Rzecz z Chadami jest taka, że oni nie mają kompleksów jak wykopki ani potrzeby udowadniania kobietom, że są od nich lepsi. Oni po prostu kobiety lubią, przyjaźnią się z nimi i sypiają także, jeśli chcą. Rozmawiają z nimi swobodnie i na luzie, a nie bawią się w głupie przegrywowe gierki.
@skar: > Skoro ktoś nie potrafi się odnieść do własnych zainteresowań .. No sorry xd

Ja nie bronię typiary, że udaje zainteresowania których nie ma, bo to osobna kwestia, ale #!$%@? mnie jedynie cała ta #!$%@? otoczka wokół "pasji różowych". Jak czytam wysrywy takie jak ten post i komentarze pod nim to już widzę, że jedyną pasją takiego niebieskiego jest udowadnianie wszystkim wokoło, że wszystkie różowe są takie, jak panna na
@AstraLavistA_Baby: Sama prawda i tylko prawda. Najśmieszniejsze jest to, że niektórzy tu toczą bekę np. z forum Elektroda, bo hehe Janusze bez dystansu, hehe "specjalnie z małej litery", a wystarczy tylko screen z jakieś losowej rozmowy, wystarczy, że ktoś jednak tych zainteresowań nie ma i... już. Następuje błyskawiczna "elektrodyzacja" wątku, bo "ALEEEE JAAAAG TOOOO! PSZECIESZ JAK TAK MOŻNA!" "TAG! BABY GUPIE SOM, NIC NIE UMIOM!" "Ja to nie wiem jak ony
@rosso_corsa:

Masz

Nie każdy ma masę zainteresowań, a irytuje mnie ciągły wyścig szczurów i chęć zaimponowania komuś swoimi pasjami. Zdarza się, że ktoś interesuje się po prostu wszystkim po trochu. Wykopki z kolei nie nazwali by tego zainteresowaniem, bo w ich małej głowie mieści się tylko jedna słuszna definicja zainteresowań, jakimi jest "musi poświęcać temu X godzin dziennie, Y zł miesięcznie, wiedzieć wszystko od historii powstania tej rzeczy do nazwisk żon
@AstraLavistA_Baby ale nadinterpretujesz i to ostro, nigdzie nie napisałem, że jakaś pasja jest gorsza od innych, dlatego nie wiem po co ten wywód. Pasja jest czymś ppzytywnym, czyms co rozwija człowieka daje mu radość, może się nią dzielić z innymi, sprawia, że jest się ciekawszą osobą. Nie widzę nic złego w zainteresowaniu pasjami innych i chęci rozmowy na trmaty pasji innych osób. Jadnakowo widzę głupotę we wpisywaniu pasji i zainteresowań na siłę,