Wpis z mikrobloga

Społeczeństwo wmawia nam ,że facet powinien się ożenić, sprzedać całe swoje życie za bezcen bo najważniejszy jest wyścig u tzipie, to są zasady kobiet to one muszą znaleźć chłopa przed 30 gdy w tym samym momencie rozpoczyna się szczyć atrakcyjności faceta.
Każą nam grac w tą grę z kulą u nogi na zasadach które faworyzują kobiety, bo to w końcu one wybierają z kom będą a na końcu to i tak wina faceta ,że ją zostawił nie jej ,że źle i pochopnie wybrała.

Notka dla nieumiejących czytać ze zrozumieniem
-najwyższa atrakcyjność nie oznacza ,że każdy zamienia się w chada
-tak faceci(wykluczamy beciaków bo laski same nie uważają ich za facetów) nie chcą starych bab, bo stara samotna 30 jest brzydka a skoro jest samotna to coś z nią jest nie tak skoro to one wybierają
-Mówimy o prawdziwym życiu, z wadami, brudnym, złym, okrutnym. Odpadają wszystkie netflixy i piękne historyjki o połączeniu dwuch dusz na całe ,życie bo tak. Jak jesteś z drugą połówką to z jakiegoś powodu musisz być albo ma dobre ciało albo w miarę rozgarnięta z dobrym ciałem (odpadają tu popaprańcy od fetyszy typu leci na pół tonową bestię)
-argumenty, ad inelum , ad debilum, ad wyjontkum, ad w moja piwnicum tak nie ma. nie przechodzą tutaj

#logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #redpill #mgtow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #zwiazki
D.....o - Społeczeństwo wmawia nam ,że facet powinien się ożenić, sprzedać całe swoje...

źródło: comment_1596516053j8ZRKQWA3nTJ5ars6wVKjh.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dykto: Każdy bluepill będzie powtarzał bzdury o znalezieniu "dobrej kobiety" i koniecznie ożenku. Najbardziej bluepillowe rzeczy zdarzyło mi się usłyszeć od mojego ojca, chwilę po zakończeniu ostatniego związku.
"No synu, to teraz znajdziesz jakąś porządną dziewczynę, a nie taką co zaciągniesz do łóżka bez problemu. Zobaczysz jak to fajnie jest się starać, chodzić na randki, no i zaczekać trochę, a nie wszystko na szybko. Bo kobietę trzeba zdobywać, tylko taka
  • Odpowiedz
@StatystycznyKowalski: Co ty pieprzysz. Przed 25 r.z to dziewczyna jest mloda i nie jest zadna "kobita" , a szukac moze do 30 a nie do 25 lat. Z reszta sa dziewczyny które mysla tak samo jak ty. Do 25 lat to ona sama ma młodość i jest młoda dziewczyna. Skracanie czasu kobietom przez głupie stereotypy mnie bawi, bo nie sa nawet prawda a stereotypem. Pa.
  • Odpowiedz
@ExitMan: Zegar tyka po 30 stce nie ma czegos takiego ze dziewczyna ma znalezc do 27 r.z faceta na zalozenie rodziny, to glupi stereotyp a nie prawda objawiona. A teraz spadaj bzdurzyć idz dalej papa, i nie pisz w moja strone mam ciekawsze zajecia i korzystam z młodości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dykto: Wasza hipokryzja Polskich śmieciuchów jest tak funny ze szok :) Jak by dziewczyny i kobiety mysla tak samo, nie daja sie waszej pseudo opresji, tyle ze wy na to dalej im wmawiacie te swoje wysrywy. Exit i powodzenia ( ) Bez odbioru.
  • Odpowiedz
@ExitMan: Tak mam czas i nie dam sie zaszufladkować i dać pseudo opresji. Co nie znaczy ze puszczam sie z obcymi kolesiami, lub cpam czy robie burdy. Nie oceniaj pochopnie każdej dziewczyny. Bez odbioru i miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
@spotar3: @Ravenuss: Średnie najwyższa atrakcyjność dla faceta to 38 lat a dla kobiety to 23, tak nap było w tej książce ale na internecie też pewnie sporo artykułów
jak piałem najwyższa atrakcyjność to nie jest stawanie się chadem
Twój najwyższy możliwy wzrost osiągasz gdy dorastasz to nie oznacza że gość który w wieku 25 lat ma 1,5 jest najwyższy na świecie
  • Odpowiedz
@01ab: Jest coś takiego szczyt atrakcyjności czy wartości na rynku matrymonialnym
to zawsze się zmienia i gdzieś musi być ten moment gdzie masz najlepszy wynik
to nie oznacza że stajesz się chadem ale masz wyższy wynik np jesteś 20/100 ale w wieku 38 lat jesteś 22/100 jestes przegryw ale masz wyższy wynik
  • Odpowiedz