Wpis z mikrobloga

Społeczeństwo wmawia nam ,że facet powinien się ożenić, sprzedać całe swoje życie za bezcen bo najważniejszy jest wyścig u tzipie, to są zasady kobiet to one muszą znaleźć chłopa przed 30 gdy w tym samym momencie rozpoczyna się szczyć atrakcyjności faceta.
Każą nam grac w tą grę z kulą u nogi na zasadach które faworyzują kobiety, bo to w końcu one wybierają z kom będą a na końcu to i tak wina faceta ,że ją zostawił nie jej ,że źle i pochopnie wybrała.

Notka dla nieumiejących czytać ze zrozumieniem
-najwyższa atrakcyjność nie oznacza ,że każdy zamienia się w chada
-tak faceci(wykluczamy beciaków bo laski same nie uważają ich za facetów) nie chcą starych bab, bo stara samotna 30 jest brzydka a skoro jest samotna to coś z nią jest nie tak skoro to one wybierają
-Mówimy o prawdziwym życiu, z wadami, brudnym, złym, okrutnym. Odpadają wszystkie netflixy i piękne historyjki o połączeniu dwuch dusz na całe ,życie bo tak. Jak jesteś z drugą połówką to z jakiegoś powodu musisz być albo ma dobre ciało albo w miarę rozgarnięta z dobrym ciałem (odpadają tu popaprańcy od fetyszy typu leci na pół tonową bestię)
-argumenty, ad inelum , ad debilum, ad wyjontkum, ad w moja piwnicum tak nie ma. nie przechodzą tutaj

#logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #redpill #mgtow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #zwiazki
D.....o - Społeczeństwo wmawia nam ,że facet powinien się ożenić, sprzedać całe swoje...

źródło: comment_1596516053j8ZRKQWA3nTJ5ars6wVKjh.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dykto: Ty jesteś zje**** serio :D Ja jestem młodziutką dziewczyną :3 I nie jestem sfrustrowana :D Tylko mnie dziwi takie chore myślenie u mężczyzn, które nie pokrywa się do końca z rzeczywistością. Wychodzi jaki śmieć z ciebie skoro się dowartościowujesz nerwami innych dziewczyn przez portal internetowy , taki człek gowno warty :-) Nie pisz juz bo szkoda mi czasu na takie coś jak ty, w piekle jest miejsce na złych
  • Odpowiedz
@Dykto: Szczyt atrakcyjności nie jest mierzalny, nie da się określić że "mężczyznom szczyt atrakcyjności przypada na wiek X lat".

1. Według kogo ten szczyt? Młode dziewczyny będą wolały kogoś młodszego, starsze starszego, nie da się określić że akurat facet w takim wieku podoba się najbardziej wszystkim.

2. Każdy wygląda inaczej, inaczej dorasta, inaczej się starzeje, każdy żyje w trochę innym środowisku. Jeden będzie najbardziej atrakcyjny w wieku 20 lat, inny 25 lat a jeszcze inny w wieku 30 lat. To jest
  • Odpowiedz
@Dykto: Według ciebie sie osmieszam, ale ty jesteś znawca. Nie wołaj mnie już, nie wydaje mi sie bys byl dobrym człowiekiem. Myślisz że jesteś Guru a zwykły z ciebie Pionek i wyjadacz chleba, żegnam.
  • Odpowiedz
@01ab: to jest średnie, na tym polega uśrednianie bo zazwyczaj facet wygląda trochę bardziej męsko w wieku 30 niż 20 lat i tak samo zazwyczaj facet 30 letni już się czegoś dorobił więc ma wyższą wartość na rynku matrymonialnym
to też jest rynek matrymonialny czyli do związku a nie do ons-a
  • Odpowiedz
@Dykto: według wielu badań małżeństwo jest korzystne dla zdrowia także akurat ma to udowodnione naukowo korzyści.

Każdy w wieku 30 się już czegoś dorobił.

Rzeczywiście, faceci często starzeją się korzystniej. U kobiet, zależy. Ja mam szczęście i się za bardzo nie starzeje, a mam 24 lata. Tyle, że dbam nie tylko o kremy ale też i odżywianie i aktywność plus mam dobre geny. Rzeczywiście nie każda kobieta tak robi więc
  • Odpowiedz
@bachu214: chyba mam lustro. Nie każdy się starzeje mając 24 lata, bez przesady ()
Dobre jedzenie, dużo wody, mało używek, dobre geny i jest spoko. Jeżeli moja Mama wygląda 10 lat młodziej obiektywnym okiem patrząc, to mnie raczej też to czeka, na szczęście.
  • Odpowiedz