Wpis z mikrobloga

Społeczeństwo wmawia nam ,że facet powinien się ożenić, sprzedać całe swoje życie za bezcen bo najważniejszy jest wyścig u tzipie, to są zasady kobiet to one muszą znaleźć chłopa przed 30 gdy w tym samym momencie rozpoczyna się szczyć atrakcyjności faceta.
Każą nam grac w tą grę z kulą u nogi na zasadach które faworyzują kobiety, bo to w końcu one wybierają z kom będą a na końcu to i tak wina faceta ,że ją zostawił nie jej ,że źle i pochopnie wybrała.

Notka dla nieumiejących czytać ze zrozumieniem
-najwyższa atrakcyjność nie oznacza ,że każdy zamienia się w chada
-tak faceci(wykluczamy beciaków bo laski same nie uważają ich za facetów) nie chcą starych bab, bo stara samotna 30 jest brzydka a skoro jest samotna to coś z nią jest nie tak skoro to one wybierają
-Mówimy o prawdziwym życiu, z wadami, brudnym, złym, okrutnym. Odpadają wszystkie netflixy i piękne historyjki o połączeniu dwuch dusz na całe ,życie bo tak. Jak jesteś z drugą połówką to z jakiegoś powodu musisz być albo ma dobre ciało albo w miarę rozgarnięta z dobrym ciałem (odpadają tu popaprańcy od fetyszy typu leci na pół tonową bestię)
-argumenty, ad inelum , ad debilum, ad wyjontkum, ad w moja piwnicum tak nie ma. nie przechodzą tutaj

#logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #redpill #mgtow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #zwiazki
D.....o - Społeczeństwo wmawia nam ,że facet powinien się ożenić, sprzedać całe swoje...

źródło: comment_1596516053j8ZRKQWA3nTJ5ars6wVKjh.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@Dykto: Fajnie oprawiony cytat, nie wiedziałem, że takie coś się bawią na czerwonej pigułce.

A same słowa rzecz jasna są prawdą i tyle. Z Tomassiego pamiętam kilka cytatów, podoba mi się też ten: "Kobiety nie lubią facetów, którzy zdradzają, ale uwielbiają tych, którzy mogą to zrobić"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Dykto: Ta już to widzę większość takich 35 latków ma pewnie dalej syndrom dziecka lub jedynaka albo problemy ze sobą i ciężko już im będzie założyć związek chyba że z osobą dużo młodszą. Królowie życia po prostu.
  • Odpowiedz
O muj borze to jest wszystkof takie głupie, że nawet szkoda gadać


@Kriegor: ale coś więcej napiszesz?
dlaczego to jest głupie i co, bo tam kilka punktów jest raczej

Ta już to widzę większość takich 35 latków ma pewnie dalej syndrom dziecka
  • Odpowiedz
@Dykto OPie tu nie chodzi o tzipe tylko o szczęście. Każdy ma inny wyznacznik szczęścia, dla jednego są to pieniądze, a dla innego kochająca żona. To, że są zasady u kobiet, że muszą znaleźć chłopaka przed trzydziestką to absurd, znam wiele kobiet które zakochały się w facetach 30+. Nikt nikogo nie zmusza do związków a ty chyba sie naogladałaś za dużo Trudnych Spraw ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ruok: To już nie te czasy. Obśmiewanie czegoś/kogoś jako coelhizmu to dziś martwy znak, martwy zabieg; ma zerową wartość, nie jest żadnym argumentem, świadczy jedynie o wygodnictwie, zasobach intelektualnych i horyzontach atakującego. Nie tym razem.
  • Odpowiedz
Ten cytat oznacza: kobiety chcą atrakcyjnych mężczyzn ;-) odkrycie xd


@ruok: no a mężczyźni chcą ładnych i podporządkowanych kobiet

tak działa wolny rynek matrymonialny
  • Odpowiedz
@spotar3 pierwsze primo: nie odpowiadają za OPa, to nie język polskie gdzie się nadinterpretacje co autor miał na myśli.
Po drugie primo: ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. "Po 30 ,wtedy zaczyna się szczyt atrakcyjności faceta"
Po trzecie primo: jeśli jest tak jak mówisz, to powiedz mi gdzie słyszałeś taką zasadę, jest to gdzieś powszechnie dostępne czy tylko nieliczni mają dostęp do tej wiedzy? ( ͡°( ͡° ͜
  • Odpowiedz