Wpis z mikrobloga

@mitochondrion: rucha się z trenerem i potem płacze że ją nie kocha i #!$%@? że #!$%@? trener zamiast powiedzieć po prostu że ją olał bo miał 500 innych na jej miejsce jak typowa karyna z tindera
  • Odpowiedz
@MorenkaKnight no ja tam tak pobieżnie tylko jestem zorientowana, ale uważam, że fajna babka, a ją tak po tym filmiku szkalujo
Trzyma czy nie trzyma, ale stara się, ćwiczy i w ogóle... Z uzależnieniem od żarcia nie jest łatwiej zerwać niż z uzależnieniem od fajek
  • Odpowiedz
@MorenkaKnight: Przecież ta babeczka jest ultra przyjemna w odbiorze, a przy tym nie robi wody z mózgu swoim widzkom. No i kiedyś była parszywie gruba, warto to porównać.

Z kolei typ od szarpanek z życiem to niezły XD, ale szanuję go za robienie hajsu na frajerach.
  • Odpowiedz
xD gdzieś było że się z nim ruchała? Bo ja serio tak nie siedzę głęboko w temacie, ale brzmi jak typowe urojenia wykopków i robienie z niej złej tylko ze względu na płeć


@mitochondrion: Nie, babka ma stałego partnera od lat.
  • Odpowiedz
@mitochondrion: szarpanki ciągle gadał jakoby została odrzucona przez trenera "chada" i sobie uroiły coś wykopki. A jego teorie o jakichś lewicowych spermiarzach doxujących i polujących na ludzi to już w ogóle xDDDD
  • Odpowiedz
  • 63
@MorenkaKnight obejrzałeś ten film w ogóle? Typ kazal jej ćwiczyć rzeczy, które jej nie odpowiadały albo były niebezpieczne; uczył tego, że jedzenie dzieli się na dobre i złe i ze niezdrowe jedzenie powinno byc nagroda; wydymał ją na kasę
No ale hehehe beka
  • Odpowiedz