Wpis z mikrobloga

@mojwa: tylko że osoby które zaczynają trenować np. grubasy, jak coś wymaga trochę więcej wysiłku wtrącają swoją logikę i wymówki byle by tylko mieli lżej, sądząc że wiedzą lepiej co dla nich jest lepsze. Skądś się jednak wzięła ta nadwaga, przeważnie z nie wiedzy, braku świadomości i lenistwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Berezowski: czyli ma stałego partnera a pożyczała kasę trenerowi personalnemu na kwotę 5 zer?

Śmierdzi to na kilometr ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdybym był jej facetem pożegnalbym ja natychmiast za coś takiego.

Obróć tą sytuację i to dziewczyna jest trenerem i gruby koleś pożycza kasę trenerce XD
  • Odpowiedz
@MorenkaKnight: @mojwa: nie wiem po co to nagrała i mnie to za bardzo nie obchodzi, natomiast treść jaka tam jest jest to klasyczne robienie #!$%@? z logiki. Nie wiem, ale chyba w niektórych umysłach zanika zdrowy rozsądek.

Dobra obejrzałem druga część filmu, to co za kocopoły wypowiada ta laska to się w głowie nie mieści. Większość to co mówi szarpanki potwierdzam, pomimo tego że sam nie wygląda zbytnio na osobę ogarniającą temat siłowni/odzywiania, ma wiele racji.
Większość ludzi którzy chodzą na siłownię nie zawsze lubią to co robią, chodzą tam tylko dlatego, że wiedzą że to jedyny sposób na osiągnięcie swojego celu. Laska mówi że typ jej kazał robić jakieś ćwiczenia których nie lubi. Nie lubi i o to właśnie w tym chodzi. Często trzeba wykonywać ćwiczenia które nie są przyjemne, a nie te które są najłatwiejsze. Później mówiła o jodze, że jej się to spodobało. Tak bo joga prawdopodobnie nie wymaga takiego samego wysiłku i zaangażowania. Trener nie kazał jej robić tego żeby ją upokorzyć, ale po to by osiągnęła jak najlepsze wyniki w jak najkrótszym czasie. Laska mówi że codziennie się nagradza jedzeniem które sama wybrała. Czyli prawdopodobnie przetworzone gówno i słodycze na wieczór, który niweluje cały wysiłek jej i trenera na siłowni, a później rozgaduja brednie że trener słaby i efektów brak. Rozumiem że jak ktoś nie chce jeść mięsa to nie musi, ale też żeby jej posiłki były pełnowartościowe.
To co napisałem wcześniej ewidentnie potwierdza że laska zrobi wszystko żeby tylko znaleźć wymówkę na swoje lenistwo. Posilki trzeba samemu przygotować, a z lenistwa tego nie robi i później nie ma wyników i jest #!$%@? efekt jojo. Jeżeli człowiek nie będzie się stawiał się w niekomfortowych sytuacjach to raczej sukcesów w życiu nie nie wróżę. Ja też wczoraj po 14 godzinnej zmianie poszedłem o 20:30 na siłownię skończyłem 21:30, pojechałem do sklepu i wstałem o 4:30 Myślisz że mi się chcialo? Pojechałem, zrobiłem to co miałem zrobić bo wiem że to tylko to jedyna droga żeby osiągnąć swój cel.
Jeżeli była tak obeznana z tematem i wiedziala co jest dla nhej lepsze intuicyjnie, to po co w ogóle
  • Odpowiedz
  • 11
@czlowiek_malpa_z_ochrony tylko dla osoby, która nie ma ambitnych celów sylwetkowych, a zdrowotne, nie ma żadnego powodu by cisnąć treningi, które jej nie odpowiadają. Dla ciała wazny jest ruch, nie musi to być siłownia, może być joga, rower, czy pływanie.
  • Odpowiedz
@snickersfgh: Jasne, że hajsu. Za kilka lat wypuści książkę lub postawi stronkę o "sztuce uwodzenia dla przegrywów", być może ruszy z kursami dla redpillowców i poradnikami "jak zmanipulować dziewczynę, żeby poszła ze mną do łóżka, nie zmieniając nic w sobie". Pewnie zaraz ruszy patronie itp. Chyba nie myślisz, że koleś, który zna z przegrywu tylko słowo cuckold i chad robi to z poczucia misji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://tipeo.pl/szarpanki

Sam fakt w jak "umiejętny" sposób manipuluje wycinkami filmów innych ludzi jest fascynujący. Pokazuje twarz "złej kobiety" i ucina po kilku słowach, żeby w skrócie opowiedzieć, co babeczka mówi. XDDD
Oczywiście nikt tego nie sprawdzi w oryginalnym filmie, no bo
  • Odpowiedz
Ale piękny ból bialorycerzyków i różowych, trener zły bo, bo, bo on jej kazał ćwiczyć i dieta jak tak można. Jedzenie nie jest dzielone na złe i dobre
no chyba że chcesz schudnąć wtedy #!$%@? snickerców i popijanie colą jest złe XDDD
  • Odpowiedz