Wpis z mikrobloga

@Kaneczai jechałem tym KTM, ale nie za długo.

Moc tak jak mówisz eksploduje- jak przy 200 km/h na krotkim odcinku autostrady w stronę Salzburga to mi koło podniosło.

Poza mocą za dużo powiedzieć nie mogę bo wysoka pozycja z sterami mi nie leżała ale pewnie to kwestia przyzwyczajenia, ciężko było mi go położyć w zakręcie.

Ale z tym moto można cuda jak małpa w cyrku robić więc na pewno sie da.

Mi
@Kismeth dzięki;-)

Ale aż tak źle nie było , może max 100km nudnych autostrada a reszta to krajowe drogi z nowymi widokami wiec sie nie nudzi ..

Jeśli chodzi natomiast o komfort to hmm.. nie jest aż tak nie wygodnie jakby się wydawało i oczywiście to kwestia przyezyczajenia..ale 600 km to taka graniczna wartość dla mnie na dzienny wypad
@Bbanditos: Sam mam z800 i myślę nad z900/z1000 lub właśnie ktm, ale chyba muszę się przejechać. Z900 mi znowu mniej podchodzi z wyglądu i trochę mała różnica mocy w stosunku do z800
@Kaneczai najlepiej się przejedź...z900 naprawdę spoko jeździ uważam ze mocy jest wystarczająco.

Z ostatnich 3 lat to w sezonie

17-19 miałem GSXS 750 2017r 114KM
19 S1000R 2019r 165KM
20 Z900 2020r 125KM

I z ja widzę to tak

Suzuki mega zajebiste opanowane miałem jak rower, mega dobrze się nim jeździło ale trochę mocy mi brakowało

BMW zapierdzielało jak dziki reks ale zle mi sie nim jezdizlo, poza tym denerwował mnie wygląd,
@Bbanditos: Nad s1000r też właśnie myślałem, ale też nie mogę patrzeć na ten przód( ͡° ʖ̯ ͡°) teraz to już w ogóle nie biorę pod uwagę. Nie myślałeś nad z1000 jak brałeś z900?
@Kaneczai myślałem, ale ze względu na brak systemów elektornicznych i ze względu na to późniejszą cięższa odsprzedaż odpuściłem.. super i ładne moto ale już długo na rynku bez zmian. A Z900 2020 po 2 latach sprzeda sie od strzału bo jest generlanie bardziej pożądanym modelem na rynku;-) poza tym tak jak mowie. Duża moc w nakedzie to przerost formy nad treścią.
@Bbanditos: Mordeczko bylem tam 10 dni temu. Region doslownie kozacki, stan drog poezja, szerokie, asfalt klei. Multistrada dostala w przyslowiowa #!$%@? :D jak zgram Gopro to cos powrzucam <3