Wpis z mikrobloga

Nie wiem, Takie do przemyślenia tylko.

Otóż kiedy chodziłem do szkoły, to od małego wbito nam tylko, że ziemia jest okrągła. Później astronomii już nie było.Nigdy o tym nie myślałem, a teraz kiedy o tym pomyślałem, to faktycznie szary człowiek nie ma żadnych szans przekonać się o tym na czym żyje. Nie rozumiem też tej nagłej fascynacji UFO, miliardami lat świetlnych, niewidocznymi obiektami, czarnymi dziurami. Kiedy zwykły janusz kowalski nie ma nawet lornetki w domu o teleskopie amatorskim nie wspomnę. Więc skąd ten zachwyt grafiką firm NASA/ESA i takimi rzeczami wśród zwykłych zjadaczy guwna z biedronk i?
#foliarze
#kosmos
#teoriespiskowe
#ziemia
#atronomia
#swiat
#spisek
#nasa
#esa
#dolar
#pieniadze
#mafia
#elity
#nwo
  • 6
szary człowiek nie ma żadnych szans przekonać się o tym na czym żyje


@Linux_Zamiast_Windows: Kiedy już setki razy pisano ci o przesłankach, które wskazują na kulisty kształt Ziemi, ty wolisz udawać, że tego nie rozumiesz i dalej użalasz się nad sobą. A czyja to jest wina, że jesteś tylko "szarym człowiekiem"?

Kiedy zwykły janusz kowalski nie ma nawet lornetki w domu o teleskopie amatorskim nie wspomnę


@Linux_Zamiast_Windows: A dlaczego nie
@Linux_Zamiast_Windows: spróbuj wyjaśnić zachowanie słońca (pory roku, wschody i zachody) dla jakiegokolwiek innego kształtu niż kula.
Wydaj 2k złotych na dwie podróże, jedna do miejsca gdzie w konkretny dzień o konkretnej porze słońce nie rzuca cienia, a potem za rok gdzieś gdzie rzuca - obliczasz sobie promień ziemii