Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a zestaw ma kaganiec na 88-92km/h

@KonQ:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Te kagańce to chyba nie u wszystkich działają. Niejednokrotnie mam 90kmh na trasie sztywne a duży podjeżdża pod zderzak i tylko czeka na okazję.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Bawicie się w wyliczanie prędkości, sraty taty. Iks k---a de.

Pierwsze primo: chodzi o furiata który trzymał się na zderzaku i wyprzedzał zestawem na podwójnej ciągłej.

Drugie primo: nie żyjemy w idealnym świecie, gdzie każdy jest uczciwy. Co z tego że jest kaganiec? Jeśli facet miał założony magnes, to kaganiec się "dezaktywuje", więc może jechać nawet konstrukcyjne 125 km/h
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay: panie tez kiedyś się włączam ba autostradę i zapindalam 110 na zakręcie i już mi trochę niewygodnie a jakiś pajac w scanii za mną pod samo dupsko mi podjeżdża. Mimo tego ze wjeżdżamy za kilkaset metrów na 4 pasmowa autostradę gdzie jak chce łamać przepisy to niech mnie wyprzedza bo w UK tyle mogę na autostradzie.

Samo podjeżdżanie pod tyłek mnie w-----a bo nigdy nie wiadomo kiedy będę musiała
  • Odpowiedz
a zestaw ma kaganiec na 88-92km/h @KonQ: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te kagańce to chyba nie u wszystkich działają. Niejednokrotnie mam 90kmh na trasie sztywne a duży podjeżdża pod zderzak i tylko czeka na okazję.


@Jack0wy licznik w samochodzie osobowym sporo przekłamuje
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay:

Ograniczenie jest do 70 albo 90, ja i tak mocno przesadziłem bo jechałem koło setki


Koło setki xD przecież to gołym okiem widać że jedziesz jak g---o max 60km/h, do tego perspektywa kamerki zawsze sprawia wrażenie jazdy z większą prędkością, facet łyknął cię w mgnieniu oka.
Ogólnie to za jazdę w taki uciążliwy sposób po takiej drodze bez możliwości wyprzedzania powinni walić mandaty tak samo jak za ostre przekroczenie prędkości, zamulacze są często bardziej nieobliczalni niż ci
  • Odpowiedz