Wpis z mikrobloga

@JohnFairPlay: ostatnio takiego debila spotkałem na DK74, też jazda na zderzaku, ja wszystko rozumiem, fajnie się śmiga itd, ale trzeba nei mieć wyobraźni, by siedzieć takim potworem 2 metry ode mnie. Za takie coś #!$%@? w dupę i przerwa od kierowania. Też oczywiście pojadę za szybko (bo to raz), ale wszystko z rigczem.
  • Odpowiedz
Ograniczenie jest do 70 albo 90, ja i tak mocno przesadziłem bo jechałem koło setki


@JohnFairPlay:
Od początku nagrania do miejsca gdzie puszczasz normalną prędkość przejechałeś 1600m w 69s co daje średnią prędkość 83km/h.
Od chwili kiedy puszczasz normalną prędkość przejeżdżasz 400m (uwaga - przy drodze brakuje pierwszego słupka pikietażowego za wiaduktem) w 21s co daje 68km/h.

Więc chyba masz za małe koła założone jeśli tam było "koło setki" na liczniku
  • Odpowiedz
@KonQ: Stary, nie wiem. Nie mam prędkościomierza cyfrowego tylko analogowy, samochód jest stary, wskazywał 100, może jechałem 95 a może 98. Nie wiem, dlatego napisałem KOŁO setki.
  • Odpowiedz
  • 56
@Gacrux xD no to niech uzywaja, a nie #!$%@?ą na ciągłej pod prąd zestawem 20t zelastwa.
Choćby tam koleś trabantem jechał to kierowca zestawu miał psi obowiązek jechać za nim i wyprzedzić w dozwolonym miejscu.
Mało jeszcze ginie ludzi na drogach żeby jakiś cwel był 3 minuty wcześniej u celu?
  • Odpowiedz
@alteron: #!$%@?, jak blokujesz swoją drezyną drogę to co się dziwisz że ludzie chcą jechać? Wiem ze może to być niepojęte, ale czas niektórych ludzi ma znaczenie i jest wart pieniądze, zatem im więcej czasu spędzą za twoim traktorem, tym mniej zarobią.
  • Odpowiedz