Wpis z mikrobloga

Dobra ale czemu nikt nie zwraca uwagi na fakt że to portal randkowy (tak mi się wydaje nie używam) , a nie ulica . Jak szukasz kobiety też zaczepiasz losowe na i próbujesz zagadać ? Bo ja nie zabardzo ... Więc w czym problem że chłop poprostu chciał zahaczyć jakiś temat a ona odpisuje "jakie to ma znaczenie" to jak się zagaduje do kobiety na takim portalu ? Hej co tam ?
  • Odpowiedz
Może na przykładzie - wpadła Ci w oko płodna Julcia w Rossmannie, uderzasz do niej z tekstem "Siema, jestem Karol. Widzę że masz tatuaż, powiesz mi o nim coś więcej? Bo wiesz, wiele osób to pozerzy, którzy nawet nie wiedzą co sobie bazgrzą na ciele, wolę już na starcie zweryfikować czy nie jesteś pustakiem."? Litości...


@Dutch: Podobnie to widzę. Jak dla mnie to jakaś taka forma ukrytego... ja wiem? Ataku? Przesłuchania?
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Chłopie, laska ci pisze wprost że ma cie w dupie i ją twój rowerek nie obchodzi a ty się prujesz najpierw o niedojrzałość emocjonalną, potem wymieniasz jakieś inne sporty z dupy, naskakujesz na nią że jest prawniczą a pisać nie umie i na koniec strzelasz pasywno-agresywnego focha.

Poważnie spodziewałeś się po tym że będzie kobietą twojego życia i skoczy ci na #!$%@? xD?

Taki inny rodzaj spaceru gdzie można odwiedzić
Gavilar - @StaryWedrowiec: Chłopie, laska ci pisze wprost że ma cie w dupie i ją twój...

źródło: comment_15959751706IFU2RZo37u8FSthGIi0vw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@HansLanda88:

Powiedziałbym, że prędzej znajdziesz mądrą dziewczynę wśród prawniczek czy lekarek, niż wśród np. księgowych czy kosmetolożek, a i te potrafią nie mniej żyć głównie pracą. ¯_(ツ)_/¯

W 2020 roku, kiedy prawo (i aplikację) kończy nawet średnio rozgarnięty szympans bonobo, szanse te są identyczne, by nie powiedzieć że ze wskazaniem na kosmetolożki - bo te mogą mieć ciekawszą ścieżkę życiową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy tylko ja uważam, że to OP wyszedł w tej rozmowie na #!$%@??


@patopurp: Nie tylko. Tez nie rozumiem tego poklasku dla opa. Wylecial z pytaniem o rower jakby to mialo najwieksze znaczenie przy poznawniu drugiej osoby. Do tego laska zupelnie nie zainteresowana, a ten wylewa swoja frustracje. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StaryWedrowiec: przeczytałem "prawiczka" i tak siedzę kminiąc, co za mem mnie ominął, że nagle nie mówi się "dziewica". A tu chodzi o babę po prawie, a ja nie przeczytałem "n". XD
  • Odpowiedz
@Stolbilardowy: co ma.rozmowa na ulicy do rozmowy na jakimś portalu randkowym? Jednak konta na takich portalach zakłada się po coś konkretnego, żeby kogoś spotkać, na ulicy jednak nie.
  • Odpowiedz
na ulice nie wszyscy chcą się poznawać z drugą osobą, a na portalu randkowym obie osoby wybierają, by rozmawiać ze sobą, by się poznać. Ta sytuacja którą przedstawiasz jest z dupy i ma się nijak do tego co pisał op.


@Kotlet_2137_schabowy: fotka.pl to rzeczywiście zajebisty portal randkowy xD Chyba dla creepów.
  • Odpowiedz