Wpis z mikrobloga

baba musi być nieźle #!$%@?


@kutafonixor: takich #!$%@? kobiet jest na pęczki, np. klasyczny przykład księżniczki której wolno o wiele więcej niż tobie:

piszesz z taką i odpisuje raz na kilka minut, ale kiedy znudzony jej tempem sam zaczniesz odpisywać z podobnym opóźnieniem
to jest wielce obrażona, że musi czekać aż jej odpiszesz i jak śmiesz tak ją traktować (po czym kończy rozmowę)
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Chciała komuś pocisnąć i kogoś odrzucić, żeby poczuć się lepiej i trochę podbudować swoją samoocenę.

Akurat się napatoczyłeś, ten rower tam nie ma żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Od początku nie była zainteresowana rozmową, a potem jej się jeszcze narzucasz z tym sportem. Następnym razem spróbuj zapytać czy lubi jeździć na rowerze i nie dodawaj tej drugiej części. Co to ma być? "Tak, uwielbiam rower, wyślę Ci logi z endomondo na dowód"?
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: wtf ja się jej dziwie, że w ogóle chciało jej się Tobie odpisywać. Chłopie, poważnie baba ma racje. Poszukaj sobie jakieś psychoanalityka :D Nic nie powiedziała, a sam sobie dopowiadasz jakieś dziwne rzeczy... i ty się dziwisz, że nie możesz sobie baby znaleźć... jesteś nachalny i arogancki
  • Odpowiedz
3) Co Cię podkusiło, żeby uderzać do prawniczki? Nie uderza się do prawniczek. Nigdy. Nie ma gorszych potencjalnych partnerek. Chroniczny brak czasu, ego przerośnięte w kosmos i przekonanie o własnej wyjątkowości. Taki student prawa z memów, tylko do potęgi n-tej. Polecam to rozwadze wszystkich czytających tego komcia - nie róbcie sobie tego. Wiem co mówię :)


@Dutch: co za bzdury - owszem mogą się trafić, ale są też takie bardziej spoko.
  • Odpowiedz
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu:

Takie prawniczki 35-40 to absolutnie nie jest wife czy girlfriend material ale chyba najlepsza opcja na wszelkie układy typu fwb. Rozładowywanie stresów w łóżku bywa cholernie intensywne i choćby dlatego warto.

Mówisz z doświadczenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu:
Bardziej serio: wyobrażam sobie, że na układy typu FWB (nie znam się, nie bawiłem się) lepsza jednak jest nastka-borderka poznana na karaoke albo fryzjerka o imieniu Tiffany (vidrel). Z prawniczkami, poza wszystkim, jest taki problem, że mają zero zainteresowań (chciałbym przesadzać), a jednak miło sobie "po" pogawędzić o bostońskim piciu herbatu, kwantowej fali Everetta albo comebacku Johnny'ego Borrella z zespołem Razorlight, a nie tylko o najnowszej nowelizacji Prawa rolnego (
Dutch - @BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: 
Bardziej serio: wyobrażam sobie, że na ukł...
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: No dobra - #!$%@?łeś. Laska nie miała ochoty z tobą gadać. Miała zły dzień, potrzebowała się na kimś wyżyć i jej się udało. Moim zdaniem powinieneś szybko skończyć tę rozmowę życząc ozięble samych sukcesów w złapaniu kogoś na 38 letnie rozklepane cipsko. Dopiero by się spruła jak stare gacie.

Nie szukam ru cha nia, tylko partnerki na resztę życia.


Jak chcesz znaleźć sobie kogoś na resztę życia, lub jego kawałek,
  • Odpowiedz