Wpis z mikrobloga

@Kotlet_2137_schabowy: Po kontekście opa, nie jej, więc dlatego wyszło tak jak wyżej ktoś zapostował bo ją #!$%@? interesował ten "otwieracz" oraz #!$%@? się czy może nie jest pozerem na starcie. Znalazł jakąś dupę na fotce i postanowił do niej zagadać, tyle.
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek:
OK, wracam z odpowiedzią. Jeśli nie liczyć miłych przytulanek pod kocem przy Myslovitz z przyszłą panią prokurator (pozdrawiam!) na studiach, wychodzi reprezentatywna próba całe dwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Jak dla mnie to laska pisze normalnie (ma ewidentnie #!$%@?, ale ma prawo mieć, jest też wredna, ale ma prawo być - to obca baba z neta, nikt nie obiecywał, że będzie fajna i nastawiona pozytywnie), za to Ty robisz z siebie błazna, ciągnąc na siłę rozmowę z osobą, która ewidentnie nie chce rozmawiać.

Trzeba ją było zablokować po pierwszej lub trzeciej wiadomości (tej "facet, dorośnij") i gdybyś wtedy urwał
  • Odpowiedz
@Pantegram: Ja #!$%@?ę, ty i wielu innych mirków błędnie uważacie, że się zbłaźniłem.

A fakty są takie, że nie widzicie w moich wiadomościach sarkazmu. Nie potraficie zrozumieć, że ciągnąłem tą rozmowę w pewnym sensie dla beki i dlatego, że byłem ciekawy co ta kobieta ma w głowie.

Nie, nie zależało mi na gadce z nią, nie jestem spermiarzem, nie mam garba, jestem zadowolony ze swojej sylwetki, a twarz mam przeciętną, brzydalem
  • Odpowiedz
Niestety część mirków na podstawie kilku zdań błędnie oceniło mnie, uznając za frustrata i przegrywa.


@StaryWedrowiec: Wcale nie oceniłam Cię po tych screenach konwersacji za frustrata i przegrywa, ale po tej odpowiedzi zaczynam mieć wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tyle, ogólnie średnio interesuje mnie zdanie obcych ludzi.

Tak bardzo nie interesuje Cię zdanie obcych ludzi, że aż musiałeś naskrobać posta ledwo mieszczącego się w limicie znaków, w
  • Odpowiedz
Tak bardzo nie interesuje Cię zdanie obcych ludzi, że aż musiałeś naskrobać posta ledwo mieszczącego się w limicie znaków, w którym zapewniasz wszystkich, że nie jesteś przegrywam, bo świetnie radzisz sobie z kobietami i jeździsz rowerkiem za kilkanaście tysięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pantegram: Po pierwsze to naucz się czytać ze zrozumieniem i nie przeinaczaj "nie mam problemów" w "świetnie".

Po drugie, ktoś wyżej żartobliwie powiedział, że
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę, ty i wielu innych mirków błędnie uważacie, że się zbłaźniłem.


@StaryWedrowiec: To jest też piękne... WTF typie, będziesz ze mną dyskutował, że Twoja wypowiedź nie mogła być dla mnie cringowa, bo Ty tak mówisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

MOIM ZDANIEM zbłaźniłeś się srogo i gdybyś do mnie tak napisał jak do tej laski, to też bym Cię spuściła na drzewo. Jesteś w #!$%@? arogancki, co
  • Odpowiedz
Nie staraj się zaszufladkować mnie w swoim świecie i nie oceniaj pochopnie. Idę na rower, elo.


@StaryWedrowiec: Wcale tak nie robię. Oceniam tylko to, co tu napisałeś. Przypominam, że to Ty wrzuciłeś post, w którym oceniasz łaskę z neta po kilku zdaniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też idę na rowerek - miłej jazdy, Mirku!
  • Odpowiedz
Masz rację, poczytaj o nadwrażliwości emocjonalnej i tam znajdziesz odpowiedź.


@StaryWedrowiec: Brzmi ciekawie, ale nie podoba mi się tu jedna rzecz: trochę to sugeruje, że 'taki już jestem i nic nie da się z tym zrobić', a ja bardzo nie lubię tego typu rzeczy chociaż wiem, że np. temperament właśnie jest taki ;)

"Nadmierna" emocjonalność może mieć dużo przyczyn. Przyczyną może być np. tłamszenie i wypieranie emocji (czy też nieumiejętność ich
  • Odpowiedz
Z tego co widzę to mamy podobny charakter i podobne problemy (a przynajmniej częściowo), więc mam nadzieję, że ta lektura będzie dla Ciebie wartościowa ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Pantegram: I jest. Dzięki Tobie poznaję swoje dotąd nieznajome zakątki mojego umysłu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz