Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wielu z was zastanawia się dlaczego 25-30 letnie prawiczki tak lamentują nad swoim prawictwem i przegrywem. Prawie zawsze odpowiadają im goście którzy zaruchali w wieku do 21 lat.
Tylko że wy nie rozumiecie, że jeżeli nie będziecie mieć seksu lub w wieku licealnym / na wczesnym etapie studiów to odbije się to na całej psychice faceta.
Jeżeli facet przez ten czas nie miał żadnej dziewczyny zazwyczaj potem jego psychika jest skrzywiona. Nie rozumiecie tego, że taki facet nie czuje się normalny,
nie ważne co by się nie działo. Może mieć sukcesy zawodowe, może mieć udane życie będąc prawiczkiem, ale całkowity brak związków / seksu w młodym wieku dojrzewania ok 18-21 roku życia niszczy psychikę faceta. Taki ktoś czuje się podle i do niczego, zaczyna sam siebie powoli nienawidzić. I pomimo tego, że wie, iż ten jeden seks lub nieudany związek w młodym wieku nic nie znaczy to facet MUSI przejść inicjacje aby potem być normalnym.

Wielu ludzi napisze takiemu "ja w wieku 20 lat ruchałem ale nie przejmuj się, #seks jest przereklamowany, związki w tym czasie się rozlatują". Wy nie rozumiecie tego, ponieważ MIELIŚCIE ten SEKS lub związek.
Piszecie i dajecie rady z innej perspektywy bo mieliście ten związek i seks w młodym wieku i wiecie że to nie jest takie fajne jak się wydaje.
Ale wy zapominacie że mieliście ten SEKS/ZWIĄZEK i dopiero potem wyciągnęliście wnioski. A taki #przegryw nie ma wyboru i pomimo zapewnień, żeby się tym nie przejmował nie da rady, ponieważ on nie ma takiej możliwości.
Nie może doświadczyć tego do czego wy mieliście dostęp dlatego wy go nie zrozumiecie ani on was. A seks / związek dla faceta jest potrzebny w młodym wieku, żeby potem być normalnym. Chociażby przelecieć jakąś łatwą różową z klubu / tindera.
Zauważyliście, że jeżeli facet raz bzyknie / wejdzie w związek w wieku 19 lat to potem nie lamentuje? Potem już z automatu czuje się normalny i nie uważa siebie za przegrywa. Nie czuje się źle i udaje mu się wejść w kolejne związki.
I to własnie za sprawą tego młodzieńczego seksu; to właśnie to powoduje, że facet w przyszłości ma szanse być normalny. Bez tego facetom odbija i kończą jako wieczne stulejarze.

Wiecie skąd to wiem? Bo sam byłem prawikiem do 30 roku życia. W liceum dziewczyny mną gardziły i wyśmiewały, na studiach miałem depresje i leczyłem się psychotropami, miałem niskie libido i zero pewności siebie.
Zacząłem wychodzić z przegrywu w wieku 27 lat, w wieku 29 lat pierwsza dziewczyna, pierwszy seks tuż po 30.urodzinach, a potem już poszło z górki. Rok związku, potem zaliczyłem na jeden raz 2 dziewczyny w bardzo krótkim okresie czasu.
Teraz jestem w kolejnym związku i co? Dalej czuje się jak gówno, czuje że straciłem coś cennego. Bo nie miałem tego seksu - nawet jeśli nie w liceum to na początku studiów, w wieku +- 20 lat - jak inni. Wryło mi się w to psychikę.
Czuje, że straciłem dar i męskośc z tego powodu, że przez 29 lat byłem samotny, a powinien w wieku 18/19 lat kogoś mieć i próbować w seks.
Czuje, że nie wykorzystałem tego życia jak należy i jestem do bani, pomimo tego, że teraz mogę przebierać w dziewczynach. Tego nie da się naprawić, taka prawda...
#stulejacontent #tfwnogf #feels #incel #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1f07ab7b115fe4bd8759e1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko że wy nie rozumiecie, że jeżeli nie będziecie mieć seksu lub w wieku licealnym / na wczesnym etapie studiów to odbije się to na całej psychice faceta.


@AnonimoweMirkoWyznania: ale pierdzielenie, aż mi się tego nie chce czytać. Nauczcie sie w końcu że życie nie kręci się tylko wokół seksu i nie jest on niezbędny do życia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakbyś zaruchał raz na 18-stke to teraz byś się porównywał do kolegów którzy zaruchali więcej i koło się zamyka. Wszystko siedzi w twojej głowie i jeżeli masz psychikę człowieka który często myśli nad przeszłością, nad niewykorzystanymi szansami to to się nie zmieni bez różnicy czy ruchasz czy nie...
  • Odpowiedz
Jakbyś zaruchał raz na 18-stke to teraz byś się porównywał do kolegów którzy zaruchali więcej i koło się zamyka


@invit: taa, koledzy w swoich opowieściach to zawsze najwięksi ruchacze i ogiery. Szczerze to wątpię, żeby ktokolwiek o zdrowych zmysłach to brał na poważnie.
  • Odpowiedz
ale pierdzielenie, aż mi się tego nie chce czytać. Nauczcie sie w końcu że życie nie kręci się tylko wokół seksu i nie jest on niezbędny do życia.


@japycz: i tu mamy przykład kogoś, kto nie rozumie co się próbuje mu wytłumaczyć
  • Odpowiedz
jeżeli masz psychikę człowieka który często myśli nad przeszłością, nad niewykorzystanymi szansami to to się nie zmieni bez różnicy czy ruchasz czy nie...


@invit: problem w tym, że brak doświadczenia w realcjach damsko-męskich może doprowadzić do odrzucenia przez drugą osobę. Nie jest więc to bezmyślne życie w przeszłości, bo mówimy o namacalnych konsekwencjach w przyszłości
  • Odpowiedz
@japycz: trochę cieżko mieć seks to gdzieś, kiedy potrzeby seksualne są jednymi z podstawowych potrzeb człowieka, w mediach i kulturze przewija się onecnie dużo seksu, na ulicy co chwila widzi się pary (które zazwyczaj w bialych zwiazkach nie żyją), słyszy się debaty o potrzebie edukacji seksualnej w szkołach (która bazuje na założeniu, że młodzież trzeba wtajemniczyc w pewne rzeczy bo hehe każdy z nich będzie to kiedyś robił), od ludzi
  • Odpowiedz
tak żeś uogólnił jakby koledzy to była jedna osoba. I nie wiem czemu zaprzeczasz? Że ludzie uprawiają seks?


@invit: nie zaprzeczam, ale ludzie mają tendencję do ubarwiania rzeczywistości, żeby podbudować sobie ego, przedłużyć na chwilę pindola, pochwalić się, zyskać uznanie. Po prostu uważam, że facet w wieku 18+ lat jest w stanie sobie uzmysłowić, że te wszystkie seksualne przygody kolegów to w większości fantazje i schować kompleksy z tego powodu
  • Odpowiedz
ale jest niezbędny dla zdrowia psychicznego


@taksienieda: tak sobie wmawiają życiowe przegrywy. Uważają że seks magicznie by odmienił ich życie. Szkoda że to tak nie działa.
  • Odpowiedz
  • 1
@Aureilon no tak tylko że op jest już dorosłym człowiekiem więc chyba powinien umieć przefiltrować to co mówili koledzy jak mieli 18 lat. Ja też mówię z poziomu dorosłego faceta który już był na tym etapie.
  • Odpowiedz