Wpis z mikrobloga

Wykop pokazuje mi już 5 lat na tym kreującym trendy memiarskie i gastronomiczne portalu ze śmiesznymi obrazkami i szkalowaniem kobiet ( ͡~ ͜ʖ ͡°) dla mnie wypok to przede wszystkim ludzie, których tu poznałam (i ludzie, których zdążyłam poznać na nowo, kiedy zorientowałam się, że mirkują ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i przez te 5 lat wydarzyło się naprawdę sporo ciekawych rzeczy w moim życiu, które by się nie udały, gdyby nie znajomi z mirko.

W podziękowaniu za ponad 400 obserwujących mój tag #nonfiction (a także prawie 100 obserwujących # snuffkinvagyok - mój tag o Węgrzech) chcę sprawić jednej Mirabelce lub Mirkowi egzemplarz „Życia 3.0” autorstwa Maxa Tegmarka - nie będzie to egzemplarz widoczny na zdjęciu, bo jak widać, przeżył już ze mną niejedną wyprawę, tylko nowa i pachnąca świeżością książka z księgarni w wersji polskiej. Jej recenzja nie pojawiła się jeszcze na blogu, ponieważ jestem wciąż około w połowie, ale nawet to, co zdążyłam już przeczytać - a mianowicie rozprawienie się z mitami dotyczącymi rozwoju i zagrożeń sztucznej inteligencji - sprawia, że uważam tę książkę za wartą przeczytania. Pada tam sporo pytań o rozwój AI, przedstawione są punkty widzenia osób o różnym podejściu do rozwoju technologii (od techno-entuzjastów do sceptyków przez "AI-beneficial movement"), a po jej przeczytaniu będziecie trochę bardziej krytycznie podchodzić do newsów w stylu "za 5 lat zostaniemy zastąpieni przez roboty".

Zasady typowe dla wykopowego #rozdajo - plusujecie do jutra do 9:00, później o szczęśliwym zwycięzcy zadecyduje mirkorandom.

PS - to właśnie w dużej mierze poprzez feedback z postów na mirko zaczęłam pisać swojego bloga - Początkująca. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zapiszecie się na powiadomienia mailowe o nowych postach lub polubicie mój fanpage - Początkująca blog. Kończę czytać mało popularną w Polsce książkę o technice nauki języków, która moim zdaniem będzie bardzo pomocna dla tych, którzy tak jak ja mieli ogromną ilość nieudanych podejść do nauki, stąd za parę dni powinien pojawić się nowy post ʕʔ

Kocham Was miraski, dzięki za wszystko, pijcie ze mno kompot ()

#ksiazki #ksiazka #czytajzwykopem #sztucznainteligencja
S.....n - Wykop pokazuje mi już 5 lat na tym kreującym trendy memiarskie i gastronomi...

źródło: comment_1595917581GSKlMfMMBaDPXc9GfLUHMU.jpg

Pobierz
  • 22
@xstempolx: dokładnie, z niektórymi to naprawdę całkowicie inny tryb rozmowy nam się włączył jak ogarnęliśmy, że oboje siedzimy na mirko :D

Często miałam też tak, że jestem w jakiejś grupie i ktoś rzuca taki wybitnie wykopowy tekst - szybka wymiana spojrzeń i oboje mamy miny w stylu "hehe bo wiecie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)