Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki czy jest teraz możliwość wzięcia #kredyt #kredythipoteczny na zakup mieszkania od dewelopera (wartość około 700k zł) bez wkładu własnego, a pod zastaw innych posiadanych nieruchomości? Jestem współwłaścicielem domu jednorodzinnego i działki (łączna wartość jakieś 450k zł) oraz właścicielem innego mieszkania (wartość około 160k zł). Jak to wygląda w porównaniu ze zwykłym kredytem hipotecznym z wkładem własnym? #mieszkanie #nieruchomosci #dom

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1ebeb27b115fe4bd8758a9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 7
Nie wiedziałem że jest taka możliwość. @marcpol: mógłbyś rozwinąć temat jak to wygląda w praktyce? Opłacalność w porównaniu z normalnym kredytem z wkładem własnym?
Nie wiedziałem że jest taka możliwość. @marcpol: mógłbyś rozwinąć temat jak to wygląda w praktyce? Opłacalność w porównaniu z normalnym kredytem z wkładem własnym?


@lenio: To normalny kredyt hipoteczny. Dochodzą oczywiście koszty związane z wyceną drugiej nieruchomości oraz złożeniem dodatkowego wniosku o wpis hipoteki. W naturalny sposób wzrośnie też kwota kredytu, co zwiększy jego koszt.

@marcpol jeśli kredyt chce uzyskać małżeństwo wystarczy że jedna osoba będzie klientem Santandera czy oboje