Wpis z mikrobloga

@py-jter: trochę nie rozumiem Twojej wypowiedzi, wyczuwam agresję że ktoś w ogóle dba o auto. Może jest to auto które jest od nowości w rodzinie, przekazane przez ojca dla syna, który mając możliwość chce odświeżyć auto i zbliżyć je do stanu fabrycznego? Różne są historie, polecam nie oceniać z góry bo sam będziesz oceniany ;)
Tutaj jak widać auto jest zadbane, ale nie jest jakoś wybitnie dbane i spokojnie można używać
@l1pka:
@mirasKo-Kalwario: koszt niewielki, robię na razie for fun i po kosztach, jakieś 4 stówki, małopolska, okolice Wieliczki- Myślenic
@Pitey_Pablo: futro na rotacji, później finish na dual action skok 8mm - maszyny marketówki, z czasem kupię lepsze ;)
Dla potomnych:
-mycie felg i opon szamponem i szczotką, spłukiwanie
- mycie auta pianą aktywną z ADBL, spłukiwanie,
- szampon z shiny garage - mycie ręczne rękawicą z mikrofibry, spłukiwanie,
-
@Foxio: będziemy się #!$%@?ć na liczbę plusów () collinite mam bo szwagier mnie namówił jako trwały wosk, co do trwałości to fusso jest jednak lepszy, na razie kupię właśnie nową wersję fusso 12 m-cy, a jak pieniążki będą się zgadzać to kiedyś swiss, na razie zależy mi na trwałości, może kiedyś powłoki? Kto wie :D
@kierowcakumbajna ale szanuję. Kupiłem Skodę z 2016, chciałbym o nią zadbać, może nawet samemu, ale nie mam bladego pojęcia jak, więc pewnie skończy się na jakimś profesjonalnym zakładzie, po tym jak uporam się z lakierem w kilku miejscach.

Na prawdę super robota.