Wpis z mikrobloga

Po prostu nie każdy jest fleją i brudasem. Część osób dba o swoje samochody, bo czysty samochód sprawia im radość. Brudas tego nie zrozumie. Brudasa to będzie śmieszyć.


@ostiumUrethraeExternum: dba o taki jaki ma, fleja i brudas o żaden nie zadba nawet o 911 czy inny gdyby miał.
  • Odpowiedz
@kierowcakumbajna: Jako etat co najwyzej mozna pracowac u kogos w studiu, moim zdaniem samemu na JDG nie warto co najwyzej robic to pol profesjonalnie po znajomych czy wlasnie u siebie na samochodach.

Co do tego dymienia - jak dymi lakier to raczej cos jest nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale nie zawsze, wiele zalezy od koloru, grubosci, twardosci i nawet tego czy to samochod amerykanski czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@liwasd: słuszna uwaga, ja robię tak że czuje ciepło zewnętrzna strona dłoni to odpuszczam, ale zdarzało mi się tak gorące że nie szło dotknąć, jeżeli przesadziłem :-D ale nic się nie działo. Widzę że jesteś bardziej doświadczony, szacun
@Strzalka: problem w tym że zrobiłem dotychczas około 10 aut i nie mam się za profesjonalistę, obawiam się że w wielu kwestiach osoby bardziej doświadczone będą mnie poprawiać. Ale mogę spróbować
  • Odpowiedz
@Strzalka: Moim zdaniem to bez sensu by ktoś robił takie poradniki przez internet - zbyt dużo zmiennych, zbyt dużo wiedzy i umiejętności trzeba mieć. Lepiej pojechać na jakieś szkolenie i niech ktoś ci dokładnie to wytłumaczy, pokaże, a później niech cię wstępnie nauczy
  • Odpowiedz