Wpis z mikrobloga

@py-jter: mnie #!$%@?, jak ludzie srają do klopa, gówno wycierają szczotką a potem czyszczą domestosem, pucują, żeby było białe, czyste i pachniało, beka #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@prosty_banan: Dorobic moze byc ciezko
A wyzyc jak najbardziej tylko jest bardzo wysoki prog wejscia moim zdaniem, potrzebujesz mnostwo sprzetu, umiejetnosci i doswiadczenia by otworzyc wlasne studio albo chociaz robic to pol profesjonalnie
  • Odpowiedz
z tego co wiem (jestę ekspertę xD a tak serio to mnie nie słuchaj, chętnie jak ktoś mnie poprawi/potwierdzi) to nie ma ryzyka, dopóki pilnujesz tempa odparowywania wody spod kółka polerskiego, bo wtedy wiesz czy lakieru nie przegrzewasz. Ale pewnie #!$%@?ę farmazony.


@FunnyBird: Powiem ci tak, nie jestes dokladnie w stanie wyczuc czy przegrzewasz lakier czy nie, nawet jesli bedziesz widzial ze lakier sie zaczyna dymic to nie musi znaczyc, ze
  • Odpowiedz
@Shatter: Uzywajac maszyny orbitalnej raczej na pewno nie zniszczysz lakieru, ale tez nie zdejmiesz kazdej rysy i bedziesz musial sie #!$%@? duzo bardziej by uzyskac ten sam efekt, zazwyczaj poleruje sie rotacyjnie, a nastepnie dopiero orbitalnie (dual action)
  • Odpowiedz
Po prostu nie każdy jest fleją i brudasem. Część osób dba o swoje samochody, bo czysty samochód sprawia im radość. Brudas tego nie zrozumie. Brudasa to będzie śmieszyć.


@ostiumUrethraeExternum: I o inne aspekty życia podobnie dbają? Znam takich. Jeden po sąsiedzku ma na przykład okna #!$%@? od lat ale samochód woskowany na błysk.

Ktoś nie ma pomysłu jak w życiu zabłysnąć to próbuje błyszczącym autem.
  • Odpowiedz
@kierowcakumbajna: jakie środki do polerowania polecasz i lepiej gąbką polerować na mechanicznej czy tym futrem tak jak pisałeś wyżej? jest jakaś różnica? Ja narazie jechałem jedną pastą AIO i całkiem spoko usuneło niektóre małe ryski i hologramy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RanyBoskieJestemKioskiem: jestem pewien bo jako finish uznaje pastę one step na padzie miękkim/średnim, jest dobrze ^_^
@Shatter: jeśli masz czysty lakier to nie zniszczy, ale na ranty i tak trzeba uważać
@Mehaty: lakierowanie lub folia ppf
@kkk___: IPA, i to tylko w celu wymycia pasty bo niektóre mają swoje wypełniacze które maskują rysy. Niektóre woski wola jałowe lakiery jak collinite, ale.wiekszosc woli po clenarze jak np fusso. Ja
  • Odpowiedz