Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@DarkSajt: Zazdro, ja mam 23 i nikt nie bierze mojej decyzji na poważnie xD
Najbardziej śmieszy mnie hipokryzja matek. U mnie w pracy, codziennie słucham narzekań jak to ciężko, wyspać się nie można, czasu dla siebie nie mają, rzeczy dla bombelkow drogie. Jak wybuchła pandemia to wyły żeby jak najszybciej się skończyła, bo one zwariują z dziećmi w domu. Ale jak mówiłam, że ja dzieci nie będę mieć to zawsze to
Aczkolwiek nie jestem za tym, aby ludzie przestali się całkowicie rozmnażać, ale niech to robią piękni i bogaci - żeby faktycznie pojawiając się na tym świecie mieć szanse na życie na poziomie.


@Antybristler: Chyba nie masz pojęcia, jak to wszystko "działa"...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HAL__9000: @DarkSajt: No niby tak ale jednak większe szanse są gdy biorą się za to osoby odpowiedzialne obyte ze światem i jak on działa, ogarnięte i do tego z dobrymi genami
Niż jacyś patusi, niestety nie możemy przestać się rozmnażać, lecz powinny być papiery na potomstwo z resztą w tych czasach już jest za dużo ludzi, jak będzie nas więcej to więcej będzie musiało #!$%@?ć na to więcej i takie
@HAL__9000: ludzkość przestanie istnieć, no i ból będzie większy bo na prawdę mały % osób odczuwa ból istnienia (w porównaniu do ludzkości)
Na razie wzrost jest wysoki co do depresji itp. ale to sprawa rozwoju i tego co się stało, za szybki rozwój a teraz stoimy w miejscu (nie do końca, ale w porównaniu do tego co zrobiliśmy to można tak napisać)
@hehexdlollmao: To w takim razie bez sensu jest życie, ale dla mnie ma sens i jest ciekawe, samo odkrywanie tego jest genialne, to jak zostało to skonstruowane
W takim razie po co żyjesz? Jak myślisz? Jest to nie potrzebne?
I jeśli ty tak sądzisz to myślisz że inni mają takie samo podejście?
@hehexdlollmao: na co mma odpowiedzieć na cierpienie?
Skoro jest to normalna część życia i każdy się musi z tym zmierzyć to nie wiem w sumie na co mam odpowiadać, wydaje mi się że jest to po to żeby oddzielić jednostki od tych które sobie nie poradzą
Skoro nie ma sensu Twoje życie to dlaczego jeszcze jesteś na ziemi?