Wpis z mikrobloga

@Wafelek12345: Ty, z kompletnie niewiadomych mi przyczyn, założyłeś, że skoro jakieś inne dziewczyny broniły siebie nawzajem to ja też tak zrobię - co nie jest prawdą. Rozumiesz już teraz na czym polega Twój brak logiki?
  • Odpowiedz
@k8lin: Jak na dzień dobry kobieta ocenia pod kątem centrymetrów to znaczy, że jest strasznie powierzchowna. Dla mnie to tym bardziej przykre, bo mam 175cm i kobiety, które lecą na wzrost nie są dla mnie.
  • Odpowiedz
@NaopaK: chude maja zwykłe male cycki, musisz byc elastyczny w pytaniach xD ja sie kiedys zapytałem laski czym sie zajmuje, ona hr, ja na to ze ale nudy i usunalem ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brzytew co jest złego w tym pytaniu?

@MaciasP: @pierogu: @Olivia: Jak zwykle różowe bronią jednostronnej logiki różowych.

Nic nie ma złego w pytaniu o wzrost podobnie jak w stwierdzeniu OPa, że w pewnym wieku kobieta nie ma za bardzo co wybrzydzać gdyż jej data przydatności jest znacznie krótsza niż faceta.
To ona też finalnie usunęła parę a nie on.
  • Odpowiedz
@m0rgi zajebiście różowy jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) skoro data przydatności się kończy tylu babom, bo to i trzydziestki i samotne matki itd. to czemu wciąż tylu samotnych przegrywow tutaj płacze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@m0rgi: lol wtf. pytanie o czyjś wzrost jest neutralne, bo to tylko fakt xD pisanie komuś, że 'kończy się jego data przydatności' nie dość, że jest chamskie, to do tego jedynie subiektywne i wynika raczej z kompleksów
  • Odpowiedz
@m0rgi: Możesz mi wyjaśnić czym jest dla Ciebie ta "jednostronna logika różowych", której podobno tak bronię?

Odpowiedź OPa jest po prostu chamska, niekulturalna i przede wszystkim bardzo dziwna, więc ja kompletnie nie dziwie się, że dziewczyna usunęła parę. A reakcja OPa, jest dla mnie co najwyżej po prostu śmieszna, bo on naprawde naiwnie uważa, że w jakiś sposób dowalił tej dziewczynie i dlatego ona usunęła pare.

Poza tym ja nigdzie
  • Odpowiedz