Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale mindfuck przed chwila zlapalem xD jadę sobie samochodem polna droga szeroka na 2 samochody, jak zwykle gdy zbliżają się rowery zwalniam dla ich komfortu ale to co dzisiaj przed chwila się stało to przechodzi ludzkie pojęcie, jadą rowerzyści standardowo zwalniam i jadę ~10km/h minęli mnie(facet baba i pies) i nagle facet drze morde „szybciej się nie dało frajerze ?” XD ogólnie to mam w dupie jakiś pedalarzy ale widzę, ze to jakiś przyjezdny co wyzej sra niż dupe ma, wedle jego prośby zawróciłem i dałem w #!$%@? na tej polnej drodze, efekt możecie sobie wyobrazić pedalarz zagrzał się jak stal xD może go to nauczy ze nie ma fotoradaru w oczach #truestory #pedalarze #pedalarz #rowerzysci #rower #motoryzacja #samochody #heheszki
  • 31
@tomosano #!$%@? się na krajówkę rowerem to proszenie się o kłopoty, ja jak planuje trasy to omijam takie drogi z daleka.


@valencianista: wczoraj przejechałem ponad 100 km, różnymi drogami, od wojewódzkich do leśnych. Po drodze zdarzały mi się ścieżki rowerowe i wiesz gdzie ktoś mnie prawie przejechał? Właśnie na tej ścieżce rowerowej wyłożonej zasraną kostką brukową -.- Bo ktoś wyjeżdzał z posesji i miał to gdzieś, że ktoś na rowerze sobie
@valencianista: Krajówka krajówce nierówna, tak jak to wspomniano. Mogę Ci pokazać fragment DK na której jest eleganckie półtorametrowe pobocze z dosłownie idealnym asfaltem a 2 kilometry dalej (na tej samej DK) tiry muszą zjeżdżać do krawędzi drogi, żeby się nie walnąć lustrami