Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale mindfuck przed chwila zlapalem xD jadę sobie samochodem polna droga szeroka na 2 samochody, jak zwykle gdy zbliżają się rowery zwalniam dla ich komfortu ale to co dzisiaj przed chwila się stało to przechodzi ludzkie pojęcie, jadą rowerzyści standardowo zwalniam i jadę ~10km/h minęli mnie(facet baba i pies) i nagle facet drze morde „szybciej się nie dało frajerze ?” XD ogólnie to mam w dupie jakiś pedalarzy ale widzę, ze to jakiś przyjezdny co wyzej sra niż dupe ma, wedle jego prośby zawróciłem i dałem w #!$%@? na tej polnej drodze, efekt możecie sobie wyobrazić pedalarz zagrzał się jak stal xD może go to nauczy ze nie ma fotoradaru w oczach #truestory #pedalarze #pedalarz #rowerzysci #rower #motoryzacja #samochody #heheszki
  • 31
@dwarfguard: Prawda jest taka, że kierowcy mijają rowery na wyciągnięcie łokcia przy 80km/h a nawet szybciej - po kilku takich przeżyciach psycha siada. Trzeba zrozumieć drugą stronę. Proponuję Ci, abyś przejechał szosą 100km po drodze krajowej i zdał nam relację jak było. Perspektywa zmienia się bardzo szybko, gdy otrzesz się o śmierć kilka razy tego samego dnia.
w okolicach działki chodzę na spacery i część z nich jest po szutrze, i jak ktoś zwolni 10 metrów przed mną to niewiele to daje, kurz jest dalej zajebisty, może ciut mniejszy niż przy pełnym gazie. Autor powyższego wpisu to jednak zwykły cham i niewiele można się więcej po takim człowieku spodziewać.
@maQus: No właśnie się głupio zapytał, bić się jeszcze chcial ale zrobisz takiemu krzywdę i Cię będzie potem ciągał po sadach, to pomyślałem ze zrobię jak sam zreszta zapytał :)
@valencianista Zależy od krajowki. Np 83 jest zajebista chociaż poboczy nie ma za bardzo. A wjechanie na 19 choćby na 1km to się człowiek cieszy jak to przejedzie bez kupy w majtkach

Sporo zależy od natężenia ruchu i debili w puszkach którzy gdy widzą że wymalowane pobocze to już zakładając że to autostrada i jadą 140