Wpis z mikrobloga

@rbck: Coś ewidentnie musiało się wydarzyć na początku czego nie pokazujesz a ona się nieźle zapetliła w tym swoim heicie. Co ty żeś tam na starcie odwalił za gimbusiarskie teksty?
  • Odpowiedz
@rbck:
Tak generalnie to oboje jestescie amebami, ale tekst "facet musi" i faktycznie przebila sie ponizej dna. Faktycznie troll albo debil.
  • Odpowiedz
@rbck: Czyli generalnie chwalisz się kawałkami rozmowy z dziewczyną, która ma jakieś problemy, że nie umie Cię zlać, a Ty jesteś dla niej chamski i się nad nią pastwisz?

Ale Ty jesteś męski.
  • Odpowiedz
@m0rgi: Generalnie na początku chciała mnie spławić mówiąc że ona szuka dojrzałych powtarzam DOJRZAŁYCH FACETÓW PO 30, przy zapytaniu po co mi zatem dała serduszko zaczęła się motać że to 'przypadek' i tego podobne. Zapytała o moje wymagania dotyczące partnera, kulturalnie odpisałem że lojalna i niegruba to się uruchomiła i zaczęła mnie wyzywać że Ty chamie j----y, najchetniej bys dziewczyny w klatce trzymał nigdzie nie wychodzić nie mogą xD, mam
  • Odpowiedz
@rbck: wariatka, coś w stylu bordera. Będzie starała w tym swoim szaleństwie Cie omotac, tak żebyś zmiękł i będzie próbowała Cie gnoić. Żebyś się nie dał czasem XD. Widać taki jej zamiar ewidentnie po wyrazach rzekomej skruchy i smutku i faktu że cały czas do Ciebie pisze (zapewne tam ryczy i się śmieje na zmianę XD). Jak jest opcja w tej aplikacji to bym ją jeszcze zgłosił za p-----c słowną
  • Odpowiedz