Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 216
Ja #!$%@? pizzowi audiofile xD
Prawdziwa pizza włoska rośnie 72 godziny na 0,79g drożdża, wtedy czuje się szeroką scenę smaków, a ciasto przekazuje informacje zapachowe splątaniem kwantowym bezpośrednio do mózgu. Wypiekać tylko w piecu opalanym drewnem oliwnym o świcie w nowiu
#pizza #heheszki
Pobierz LM2137 - Ja #!$%@? pizzowi audiofile xD
Prawdziwa pizza włoska rośnie 72 godziny na 0...
źródło: comment_1595756662YjrcWVKqnJpoXMcdNCDqxZ.jpg
  • 40
@LM2137: @stanley88: @wondermano1

no ja rozumiem, że na kamieniu wyjdzie lepsza, ale używanie specjalnej mąki z włoskiej prowincji xyz oraz specjalnego szczepu drożdży (dokładnie 0,79g) to xD


Ja w domu robie chociazby thai rolls, burgery, wloskie pasty, angielskie sniadania, salatki, wypasione kanapki, profesjonalne drinki itd. Odpowiednie skladniki i odpowiedni przepis robia cala robote.
Moze ci sie wydawac, ze to nie robi duzej roznicy, ale robi, ogromna roznice. Byc moze wloska
Pobierz MP0WER - @LM2137: @stanley88: @wondermano1 

 no ja rozumiem, że na kamieniu wyjdzie...
źródło: comment_1595779191UGchDfOnecJfowxIFtqusG.jpg
@LM2137: #!$%@?ąc od nazewnictwa, bo nie znam to się nie wypowiadam, to spróbuj sobie ukręcić pizzę która rośnie te 72h i porównaj z jakąkolwiek inną.

Mimo że jestem kompletnym laikiem, to uważam że taka pizza jest #!$%@? 100 razy lepsza od pizzy z przeciętnej polskiej pizzeri + radość z upieczenia tego samemu też robi swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Electrolux jak się go podkręci tez zrobi 400 C.


@stanley88: no spoko - tylko uszczelka i sam piekarnik dostaje mocno po dupie jeżeli masz otwarte drzwiczki, a nowsze modele odcinają grzałkę przy otwarciu drzwiczek. Wiadomo, można od czasu do czasu na wybranych piekarnikach z grillem kamień na ponad 400 stopni ogarnąć, ale wiąże się to z długim rozgrzewaniem, małą możliwością (właściwie żadną) regulacji temperatury, a i dużo placków jeden po drugim
@stanley88: no mój od takich eksperymentów i grzania kamienia w końcu szlag trafił (swoje lata już miał, ale myślę, że gdyby nie kamień, pizze i chleby to by działał do tej pory XD) i zamówiłem w końcu Ooni, a nowemu piekarnikowi oszczędzę takich atrakcji.
@LM2137: No co oni tam wymyślają, 2 dni pizzę robić, dyrdymały jakieś. Debile nawet nie wiedzą, że przecież można #!$%@?ć do ciasta całą kostkę drożdży i ciasto im wyrośnie w 30 minut. Potem tylko to zalać sosem czosnkowym, aby przeszło przez gardło i jest super wyżerka pod piątego Harnasia.