Wpis z mikrobloga

mireczki, czy jest jeszcze warto w 2020 kupować #bmw #e46 jako drugi #samochody ? wcześniej miałem golfa 5 i był tak #!$%@? ze koniec świata, a nie ukrywam ze bardzo mi się podobaja właśnie e46 poliftowe, najbardziej myślałem o 325i, poprosiłbym o za i przeciw, ile mniej więcej mogę wydać na nią i z jakimi wydatkami się mogę liczyć?

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sorek: jestem w stanie wydać nawet 15k za po prostu dobry egzemplarz @Dejwi996: czy tyle starczy abym mogl się trochę pocieszyć tym pięknym samochodem?

@ScaRRyMaN: co najczęściej się psuje? na co powinienem uważać? o rdzy to wiadomo i podłogach które można przebić śrubokrętem
  • Odpowiedz
@wiecococichodzi: ciężko powiedzieć czy 15k starczy bo często sprzedający mocno zauważają ceny względem rzeczywistej wartości ale przy odrobienie szczęścia na pewno znajdziesz ogarnięty egzemplarz ale pamiętaj nie ma co brać pierwszego lepszego czasami warto powybredzać. 330i w cupecie to byłby rarytas ale ceny zakupu była by na pewno wyższa niż 325i.
  • Odpowiedz
@wiecococichodzi: w pełni to rozumiem 330i ma jedną wadą znacząco podnosi cenę zakupu i utrzymania samochodu ale z drugiej strony te samochody zbliżają się momentu w którym przestaną tanieć a zaczną drożeć zwalcza cupecie i cabrio
  • Odpowiedz
@wiecococichodzi: jak Ci zależy to tak ale musisz być świadomy że przepłacasz za stare auto i pójdzie na naprawy trochę. Ja swojej szukałem z pół roku. Ostatecznie dałem 17k za 325i z prawie fullopcja w mpaku i już 3 rok mnie cieszy. Żałuje tylko że nie 330 ale nie nie było żywcem albo jakieś paście. Co do napraw to poszło z 2k na dzień dobry na filtry oleje odme i
  • Odpowiedz