Wpis z mikrobloga

  • 1038
Jako, że sama jestem z tych biedniejszych rodzin, uwielbiam, kiedy do salonu przychodzą osoby, które mają mało kasy. Lubię patrzeć, jak przytłacza ich widok sklepu i natłok drogich zegarków. Lubię ich nieśmiałość, kiedy szukają czegoś taniego. I kocham znajdować im tańsze perełki, które dają im taką radochę, że szok. A najbardziej lubię ich rozluźniać, sypiać głupimi żartami i na koniec wydawać im zegarki. Zapłacą niewiele (choć dla nich to pewnie i tak sporo), ale mają radochę. I to widać w ich oczach i zachowaniu. To dużo przyjemniejsze niż puszczanie zegarka za kilka koła ()
#zegarki #zegarkiboners
  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@jastey: myślę że weszli do sklepu z zegarkami nie pierwszy raz i mogli trafić na kogoś kto nie był dla nich tak miły jak ty. W sumie się nie dziwię ich zachowaniu, sam kiedyś kupiłem sobie w jednym salonie atlantica robionego na zamówienie za kilka tysięcy i kiedyś ubrany jak normalny gość koszulka/spodenki wszedłem do tego samego salonu żeby zobaczyć co nowego mają to byłem potraktowany jak najgorszy żebrak.
@jastey: Zachowanie sprzedawców to jest jedna z moich największych bolączek. Niejednokrotnie dostają śmieszne wynagrodzenie a wożą się jak gowno w taczce i traktują klientów z pogardą, bo według nich sprzedają luksusowy towar. Ich zachowanie bierze się z ich kompleksów, braku inteligencji i obcowania z takimi samymi prostakami jak oni.
@jastey łap plusa dobra Mirko ( ͡º ͜ʖ͡º) cieszę się że trafił się człowiek z odpowiednim podejściem.. sam nie cierpię jak wchodzę do jakiś Hifingerow czy pierówGardinów czy Aparatów i obsługa to młode krzpiotkk które mierzą od góry do dołu i nawet nie podejdą bo wszedł koleś co tutaj to najwyżej może popatrzeć..
@jastey jak miło że jest tu jakiś ekspert od zegarków. Co sądzisz o marce Wenger? Noszę się z zamiarem kupna i chciałbym poznać opinie kogoś zorientowanego bardziej niż ja. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@jastey: jak byłem w NYC to wszedłem do sklepu obejrzeć zegarki i typ zaproponował mi, żebym przymierzył Patka Natuliusa, oczywiście mega zaskoczony wydygałem i powiedziałem, że tak tylko patrzę, ale teraz żałuję strasznie :/. Aczkolwiek w USA mają trochę inne podejście, sporo ludzi ma ogromne pieniądze, ale nie widać tego po nich, kwestia pokoleń dorastających w dobrobycie, więc sprzedawcy są ostrożni w ocenianiu po wyglądzie.
@jihaad: Xd A ja do 25 roku życia nie miałem ani jednego, później kupiłem sobie taki który mi się podobał od dłuższego czasu i przez rok założyłem go z 10x,

@adik3x: ma rację, jak ktoś jest biedny czyli musi oszczędzać żeby kupić coś zbytecznego albo w znaczącym stopniu uszczupli swoje oszczędności przez taki wydatek to nie powinien tego robić. Z biedy nie wychodzi się wydając pieniądze których się nie ma
@jastey: dziękuję za miłe słowo :) nie wiedziałem, że już zasłużyłem do rangi eksperta. Staram się jak mogę
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@kulis1111: Wenger to marka należąca do Victorinox (od 2005 roku) choc sama została założona o kilka lat wcześniej :) Victorinox konkurował z Wenger w produkcji noży "Swiss Army", później po wykupieniu marki postanowiono, że dalej będą produkować i noże i zegarki pod własnym logo.
@krabczy: ale wiesz, że biedni ludzie też mają swoje potrzeby i marzenia? I też chcą mieć coś fajnego. Ich dzieci również nie chcą być gorsze od swoich rówieśników.

Co im proponujesz? Żeby wcześniej wstawali i więcej pracowali?
@jastey Słyszałem, że nawet jak klient przychodzi się tylko po rozglądać, to należy go dobrze obsłużyć, aby w przyszłości, gdy będzie miał pieniądze - wybrał właśnie tę markę, bo ma z nią mile wspomnienia.
@rosomejro: wystarczy liczyć siły na zamiary, pracować ciut więcej, szkolić się i nie #!$%@?ć kasy na głupoty.
Serio,
5 lat temu jak się wyprowadzalem z domu to miałem na koncie 300zł i tyle. pokój opłaciłem dopiero po miesiącu pracy, dziś na koncie mam ponad 100k, od 4 lat mam tego samego już 23 letniego vw i ten sam telefon.
Pokój zmieniłem na mieszkanie ale mieszkam z narzeczoną więc koszty jakoś strasznie
@wxRR to zależy od upodobań. Dla jednego zegarek za 400 zł będzie świetną inwestycją, a dla drugiego coś za 2000 zł będzie gniotem. Jeszcze inny kupi coś za jeszcze więcej i zaraz wyrzuci. Ale Seiko jest bardzo okej i masz w różnych przedziałach cenowych.
dopóki mama cię budzi do szkoły to rzeczywiście nie, chociaż moja córka w wieku szkolnym ma dwa.


@jihaad: Życze powodzenia skoro jeszcze nie odkryłeś ze zegarki są w telefonie. I tam masz też budzik