Wpis z mikrobloga

Większość bab kręci jakieś gówno typu przyduszanie podczas seksu i patrzą czy facet ma wielkie męskie łapy. A ja co? Mam ręce jak patyczki i około 14,5cm w nadgarstku. Nawet chomika bym nie dał rady przydusić. Pewnie większość bab jak to widzi to ma sucho jak na Antarktydzie tam na dole.
##!$%@? #seks #zalesie
RobieZdrowaZupke - Większość bab kręci jakieś gówno typu przyduszanie podczas seksu i...

źródło: comment_1595682280Eb4Pmutbfi8HFU0GoXeJVR.jpg

Pobierz
  • 107
@UberStuleja kolego, przecież w ostatnich 10 latach wchodzi super mocny fetysz wśród kobiet na super, wręcz niezdrowo, szczupłych mężczyzn. To się wiąże mocno z azjatyckimi trendami, które przechodzą do Polski, patrz jaka #!$%@? ostatnio wygrała tytuł najbardziej przystojnego mężczyzny w roku, jakiś Koreańczyk wyglądający jak kobieta.

Więc nie #!$%@?, że jest źle, bo twoja nisza się z roku na rok powiększa w ogromnym tempie. A mówię to ja, 177 cm wzrostu, 60
Ej w sumie większość lasek w moim wieku lubi chudych chłopaków, sam mam takie łapy jak ty i już dużo lasek powiedziało mi że to je kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stary_pijany: Chyba mniejszy. Powiększy się głównie część bliżej łokcia. Wyobraź sobie taką sytuacje jakiś facet ma 90 w klatce i 90 w biodrach, ćwiczy tylko górę ciała i w końcu ma 120 na 90. Biodra wydają się mniejsze?