Wpis z mikrobloga

Większość bab kręci jakieś gówno typu przyduszanie podczas seksu i patrzą czy facet ma wielkie męskie łapy. A ja co? Mam ręce jak patyczki i około 14,5cm w nadgarstku. Nawet chomika bym nie dał rady przydusić. Pewnie większość bab jak to widzi to ma sucho jak na Antarktydzie tam na dole.
##!$%@? #seks #zalesie
RobieZdrowaZupke - Większość bab kręci jakieś gówno typu przyduszanie podczas seksu i...

źródło: comment_1595682280Eb4Pmutbfi8HFU0GoXeJVR.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Francisco_dAnconia: tak tak, po raz kolejny ten sam argument

"mam znajomego, brzydkiego, grubego, biednego, niskiego, bez połowy zębów ale co tydzień w klubie wyhacza nowe modelki z instagrama" XDDD nie rób sobie jaj bo już nudny się robi ten tekst, zasłyszany po raz tysięczny o tych anegdotkach z grubym, biednym, brzydkim ale z dobrym charakterem i gadanym
  • Odpowiedz
@litosc_to_zbrodnia to nie zalezy od wzrostu tylko od Twojej budowy. Tez mam chude nadgarstki I male dlonie ale lapa zawsze mi siedziala solidnie. Zreszta niezle musi byc kongo w glowie zeby przejmowac sie nadgarstkami czy czymkolwiek z wygladu :D
  • Odpowiedz
@Francisco_dAnconia: A ja w dupie mam takie teksty jak Twoje, każdy tak gada "w pracy mam niejednego ogóra" ciekawe jak te ogóry wyglądają bo na pewno nie ma #!$%@?, że to są tacy jak Ty ich opisujesz tylko może po prostu w kanonie piękna jednak są gdzieś wyżej niztak jak Ty ich opisujesz bo ja też wiele widziałem i obserwowałem i tacy faktycznie grubi, brzydcy, niscy czy biedni nie cieszą
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Ektomorfizm to najbardziej odpychający kobiety somatotyp. Ty chociaż jesteś wysoki, ja mam 172 cm i co z tego, że ćwiczę oraz tu i ówdzie tego mięśnia przybyło i zrobiłem się troszkę szerszy od podciągania, skoro nadal widać że jestem drobny jak dziewczynka, a moje nogi to jakieś witki i przez #!$%@? przyczepy pomimo #!$%@? przysiadów wyglądają jak u baletnicy. Moi kumple, typowi endo po 20 kg nadwagi mimo że
  • Odpowiedz
@UberStuleja: ektomorfizm(Który tak naprawdę nie istnieje) to najlepsza baza do budowy fajnej sylwetki, jest to bardziej czasochłonne, ale efekt końcowy tez jest dużo lepszy, wąski pas, dobre proporcje, nawet małe nadgarstki pomagają bo tworzą złudzenie dużego przedramienia.
  • Odpowiedz