Wpis z mikrobloga

@youmimicanski: nie to nie jest tego kalibru blad, to tak jakby ktos pisal o cynku zn zamiast Zn, ewentualnie mial krzywo strzalki w rownaniu reakcji.

@TurboBlejzer: to sa jakies stare pierdy (heh sam mam 4 kryzyk) ktorzy siedza w biurze i klepia to samo od 20 lat, a z braku czasu musza sie #!$%@?.
Rozumialbym gdyby ktos robil rys na zaliczenie, to wtedy mozna sie bawic w wielkiego rysownika z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@TurboBlejzer: jak ja bym miał w pracy się zastanawiać czy zrobiłem wszystkie osie, szrafowania, wymiary itp według sztuki to by mnie #!$%@? po pierwszym miesiącu.. Wystarczy że jest czytelnie dla budowy i zrobione w miarę szybko i bez grubych błędów. To nie apteka albo chirurgia precyzyjna. W tym komentarzu to pewnie typ człowieka który się #!$%@? do krzywo złożonego rysunku..
@TurboBlejzer: A weź #!$%@? xD to są dzbany, które jedyne co umieją to zwymiarować wałek albo dobrać łożysko i na tym się ich wiedza kończy, a wożą się jakby wszystkie rozumy pojedli.

Świat idzie do przodu, niedługo AI zacznie podejmować za nas decyzje a te dałny dalej gloryfikują ołówek i ekierke.

Niektórzy już zrobili krok do przodu i nie używają rysunkow 2D tylko nakładają wymiary na bryłke i tyle (pic rel).
waskizlo - @TurboBlejzer: A weź #!$%@? xD to są dzbany, które jedyne co umieją to zwy...

źródło: comment_1595665329BnhKddlSEf6PJD2IifJrVt.jpg

Pobierz
@waskizlo: ciekawe podejście ale jednak gdy musisz pokazać więcej szczegółów to jednak rysunek z różnego rodzaju wyrwaniami i szczegółami się przydaje. Do szybkich fuszek chyba sam zacznę tak robić.

No i nie zapominaj, że mimo wszystko ten "dokument" pozwala szybko ustalić kto i dlaczego kazał przetoczyć na taki i taki wymiar. Ze screena się tego nie dowiesz. Póki jest dobrze to jest dobrze, ale jak ktoś coś #!$%@? to zaczyna się