Wpis z mikrobloga

#wroclaw #klecina
Czy ktoś wie jak jest z hałasem/przyzwyczajeniem się do hałasu przy ul. Przyjaźni, wzdłuż torów tramwajowych? Chcę wynająć mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie torów i się waham, a mieszkanie jest absolutnie idealne dla mnie, więc jestem skłonna do poświęceń.
  • 11
  • Odpowiedz
@Achaa to jeszcze weź pod uwagę samoloty bo też je tam słychać :) a co do tramwajów to byłem tam u kolegi kilka razy i moim zdaniem nie jest to uciążliwe.
  • Odpowiedz
@rotulador: pamiętam o samolotach, ale jakoś mnie aż tak nie przerażają :p A kolegi mieszkanie było tak serio obok torów czy może oddzielał je jeszcze jakiś blok? ;p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Achaa: mieszkałem na Hallera. Z jednej strony dwupasmowa z tirami plus tramwaje. Lekko szum przy zamkniętych oknach, kompletnie do przyzwyczajenia. Przy otwartych przy dużym natężeniu ruchu lipa. Zdrowotnie to pewnie i tak źle, ale ogólnie byłem zadowolony.
  • Odpowiedz
@Achaa: Mieszkałam na skrzyżowaniu Nowowiejskiej z Wyszyńskiego. Torowisko zaczęli remontować codziennie od 6:00. Teraz mieszkam przy ulicy z kostki, gdzie ciągle coś jeździ. Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Jak czasami jadę do mamy na wieś to jest mi aż za cicho jak próbuje zasnąć xD
  • Odpowiedz